SvatenkovOV

Сватенков Олександр Васильович

Керівник програми

соціальний педагог, практичний психолог, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Працював на посадах вожатого, інструктора з фізичної культури та спорту, аніматора, психолога, старшого вожатого у таких дитячих таборах та програмах відпочинку як «Джерело» (м. Буча), «Чайка» (м. Алушта), «Містраль-2» (Св. Влас, Болгарія), «Аккорд» у Пущі Озерній та Конча-Заспі. Не дивлячись на досвід та регалії залишається мудрим керівником і наставником для вожатих, а для дітей – надійним другом та добрим порадником.


SvatenkovaTI

Сватенкова Тетяна Іванівна

Вожата дітей підліткового віку, психолог

Соціальний педагог, практичний психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, консультант-психотерапевт школи Позитивної психотерапії (м.Вістбаден, Німеччина). Працювала на посадах вожатої, хореографа, психолога у таких дитячих таборах та програмах відпочинку як «Джерело» (м.Буча), «Зміна» (смт Клавдієве, Київської обл.), «Чайка» (м.Алушта), «Містраль-2» (Св.Влас, Болгарія), «Аккорд» у Пущі Озерній та Конча-Заспі. Автор тренінгових програм по адаптації дітей до умов дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, формування команди та інших; керівник та хореограф танцювальної студії «BURLESQUE» (м.Ніжин). У своїй роботі з дітьми дотримується трьох головних принципів – дисципліна, справедливість, креативність!


 

PetrushaRR

Петруша Роман Романович

Звукооператор та DJ

Магістр в галузі соціальної роботи. За освітою – соціальний педагог та практичний психолог, за покликанням – радіолюбитель, електрик, комп’ютерний геній і просто людина із «золотими руками». На посаді вожатого та звукооператора працював у програмі дитячого відпочинку «Аккорд» (Конча-Заспа) та Програмі відпочинку "Дитячий табір Зефір" з 2014 року.

 

 


KononchukDI

Конончук Данило Іванович 

Інструктор з фізичної культури та спорту

Cоціальний педагог, практичний психолог, аспірант кафедри педагогіки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Працював на посадах вожатого та інструктора з фізичної культури та спорту у ДОТ «Бригантина» (м. Скадовськ), ДОТ «Зміна» (смт Клавдієве, Київська обл.) та програмі дитячого відпочинку «Аккорд» (Конча-Заспа), на посаді соціального педагога у Ніжинській гімназії №3.

Гітарист та композитор рок-гурту «Вирій», учасник танцювальної студії «BURLESQUE», також займається рукопашним боєм, йогою та фітнесом.