Custom Menu
Latest From Our Blog
 

Відпочинок навесні

Весна – це час натхнення, позитивних емоцій та нових вражень. Природа прокидається від зимового сну, а ми… а Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» і не засипала. Після неповторних та емоційних зимових змін ми продовжуємо працювати і запрошуємо дітей на весняні канікули та підсумковий дводенний тренінг Психологічної студії «Альтернатива».

Останній тиждень березня, зазвичай, це час для відпочинку між третьою та четвертою чвертями навчального року. Саме тому, ми, розуміючи необхідність підзарядки перед фінальним ривком, прагнемо створити під час весняних канікул неповторну легку та позитивну атмосферу. Окрім традиційних вечірок та великих ігор, дискотек та майстер-класів, ми пропонуємо дітям поплавати у басейні, пограти у майже інтелектуальні ігри та як, наприклад, у 2021 році – посадити кущі, залишивши згадку про свій відпочинок на роки!

Психологічна студія «Альтернатива» – це найкорисніший для дітей напрям нашої роботи. Протягом року діти відвідують тригодинні психологічні тренінги, спрямовані на розвиток комунікативних, організаторських здібностей, лідерських якостей, творчого мислення тощо. Двічі на рік на виїзних заняттях ми підводимо підсумок таких занять. Але, якщо Вам здалося, що така дводенна програма буде цікавою та корисною лише для постійних учасників, то ні – п’ять тренінгових сесій, ділові ігри, обговорення різноманітних психологічних явищ та феноменів будуть корисними для всіх! Як це було у 2019 чи 2021 році можна переглянути на нашій сторінці у Facebook

Окрім того, весна – це час підготовки до літа! Ми відкриваємо бронювання літніх змін, пропонуємо численні акції та програми лояльності, удосконалюємо нашу матеріально-технічну базу та робимо безліч інших речей, які допомагають нам робити літні канікули незабутніми!

Дитина
Батьки чи родичі
Не обов'язково, можна надіслати пізніше, або привезти на заїзд