Zefirnik 20 FB2

Табір вихідного дня – це цікавий захід, який дає можливість не лише дітям відчути позитивні емоції, зануритись у життя дитячого колективу, зустрітись зі старими та знайти нових друзів, а й дає час батькам реалізувати свої плани та мрії не турбуючись за дітей, адже вони з досвідченими та відповідальними людьми, зайняті цікавими справами та нагодовані смачненьким – неначе у бабусі! А якби це було не лише у суботу та неділю, а з вечора п’ятниці? Цікаво?

Саме тому, ми пропонуємо зануритись у зефірівське життя не з ранку суботи, а з вечора п’ятниці! Смачна вечеря, вечірня конкурсна програма, дискотека, вечірні посиденьки з чаєм та смаколиками – це те, що чекає на дітей, які завітають на зефірник «Маск_І_Шоу» у п’ятницю ввечері!

Ми вже внесли відповідні корективи у програму заходу, з якою можна ознайомитись на відповідній сторінці нашого сайту. У той же час, якщо Ви плануєте завітати до нас ранком у суботу – нічого не змінюється. Усе за раніше складеним планом.

Зрозуміло, що більш ранній заїзд трохи збільшує вартість, проте, вважаємо, що воно того варте! Адже немає нічого ціннішого за дитячі усмішки, гарний настрій та позитивне спілкування.

То ж чекаємо на вас на Зефірнику 18-20 вересня! Бажаєте приїхати увечері в п’ятницю – супер! Плануєте завітати до «Зефіру» у суботу – чудово! Зазначимо лише, що, враховуючи сучасну епідемічну ситуацію, із собою бажано мати довідку про санепідоточення чи негативний результат ПЛР-тесту. Це питання безпеки всіх дітей!

ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ та АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

період відпочинку кількість днів / ночей вартість
19.09.2020 - 20.09.2020 2 дні / 1 ніч 1750 грн.
18.09.2020 - 20.09.2020 3 дні / 2 ночі 2200 грн.

Акційні пропозиції:

  • на путівки для двох дітей з однієї сім'ї - знижка 5% від вартості відпочинку;
  • знижка для іменинників (тих, чиє день народження припадає на період зміни) - 5% від вартості відпочинку.

До вартості входить:

  • проживання у номерах з усіма зручностями
  • 5-тиразове харчування;
  • анімаційна програма, робота вожатих;
  • медичний супровід дитини протягом відпочинку.

До вартості не входить:

- трансфер до санаторію «Жовтень» (здійснюється самостійно)

Забронювати місце можна заповнивши відповідну форму на сайті (див. нижче), або ж зателефонувавши за номером +38 066 43-777-86, або +38 068 791-74-75.ДитинаБатьки


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com