ZK 21

З 26 грудня по 03 січня Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» запрошує дітей провести веселі, цікаві та яскраві зимові канікули разом! Новорічна ніч, зимові пригоди, великі ігри, шалені дискотеки, креативні вечірні програми, майстер-клас з випікання новорічного печива, подарунки, солодкий стіл, святковий салют, зйомки відеопривітань, прогулянки чарівними стежками санаторію «Жовтень», море спілкування та позитивних емоцій – це саме те, що потрібно на завершення цього шаленого 2020 року! Далі – про все детальніше…

trening 26 27 FB

26-27 грудня запрошуємо дітей, які прагнуть зростати і розвиватись на дводенний тренінг особистісного розвитку «Game of Words» психологічної студії "Альтернатива"!

Чому варто приїхати на дводенний тренінг особистісного розвитку «Game of Words»?

По-перше, тому, що це не типовий табір вихідного дня – у програмі немає розважальних заходів, спортивних ігор та дискотек, усі два дні будуть присвячені лише корисним для підлітків питанням. Зокрема, учасники отримають інформацію щодо регуляції та контролю власних емоцій і переживань, комунікації та налагодження взаємостосунків, маніпулятивного впливу та засобів їх уникнення. Окрім того, уся отримана інформація буде закріплена через участь дітей у ділових іграх, виконання ними креативних завдань, обговорення у групових дискусіях тощо.

По-друге, тому, що авторами та спікерами дводенного тренінгу особистісного розвитку «Game of Words» є Тетяна та Олександр Сватенкови, які мають не лише глибокі теоретичні знання, а й значний досвід роботи саме з підлітковою аудиторією. Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір», студія особистісного розвитку «Альтернатива» – це їх авторські розробки.

По-третє, такі дводенні тренінги – це традиційний захід, який проводиться щороку. Вже чітко відпрацьований формат його проведення, а також, що важливо, тут збираються діти, які прагнуть нових знань та розвитку, що сприяє ефективності загальної роботи!

Якщо Ви прагнете розкрити нові грані власної особистості, дізнатись про те що таке емоційний та соціальний інтелект; отримати відповіді на свої питання від кваліфікованих психологів, тоді - приєднуйтесь! Участь буде найбільш корисною для дітей віком від 12 років і старше.


NY 21 FB

А ви коли-небудь випікали печиво? Так? Сподобалось? Ні, але хотілося б? Тоді завітайте з 28 грудня по 03 січня до нас! Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» запрошує всіх-всіх на яскраву святкову зміну «Новорічний калейдоскоп»!

На вас чекають улюблені вожаті, цікава та змістовна програма, динамічні великі ігри, загадкові «Майстри маркетингу», улюблені новорічні фільми на великому екрані з поп-корном, головоломні квести, смачне зефірне барбекю, креативні вечірні шоу-програми, драйвові дискотеки та майстер-клас із випікання справжнього новорічного печива! Новорічні канікули з нами - це чудова можливість відсвяткувати Новий 2021-й рік з друзями, салютом, смаколиками та подарунками! Відпочити, зарядитись позитивом на всю другу половину навчального року!


NY party 21 FB

2020 рік був дуууже неординарним роком і, мабуть, у кожного з нас є гостра, говорячи, на жаль, популярною зараз мовою медицини, позитивноемоційна недостатність. Саме тому, ми переконані, що новий 2021 рік варто зустріти у гарній, дружній, веселій та позитивній компанії! А де її знайти? Відповідь очевидна – усі найпозитивніші діти зберуться у «Зефірі» на Новорічну вечірку! Тож, приєднуйтесь!

З 30, або 31 грудня по 01 січня Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» запрошує на Новорічну вечірку! Зручний формат (2 дні/1 ніч, або 2 дні/2 ночі), улюблені вожаті, нові конкурси, яскраві подарунки, активні великі ігри, детективні «Майстри маркетингу», святковий новорічний салют, мандарини, олів'є та новорічна дискотека! Що іще потрібно для справжнього свята?!


 Забронюйте путівку on-line


ДитинаБатьки


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com