ІНСТРУКЦІЯ

з організації безпечного відпочинку дітей в умовах пандемії COVID-19

за Програмою «Дитячий табір Зефір»

на базі ДП Клінічний санаторій «Жовтень»

 

  1. Організація прийому дітей на відпочинок за програмою «Дитячий табір Зефір» на базі ДП Клінічний санаторій «Жовтень»

1.1. Прийом дітей відбувається лише за умови надання медичних довідок (Форма 079-о, довідка про санепідоточення, копія довідки про щеплення).

1.2. Прийом дітей відбувається за межами місця проживання дітей – у холі першого поверху за присутності медичних працівників та співробітників Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір».

1.3. Медичний працівник під час прийому дітей на відпочинок здійснює температурний скринінг з використанням безконтактного інфрачервоного термометру та огляд на предмет наявності симптомів распіраторних захворювань. Діти, в яких буде виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не будуть прийматись на відпочинок.

1.4. Батьки, або особи, що їх замінюють, а також інші особи, які здійснювали трансфер дитини до санаторію «Жовтень» не допускаються до місця проживання дітей. Поселення у кімнати дітей відбувається за допомоги працівників Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір».

  1. Заходи, що вживаються під час відпочинку дітей за програмою «Дитячий табір Зефір» на базі ДП Клінічний санаторій «Жовтень» з метою попередження випадків захворювання на COVID-19

2.1. Щоденний температурний скринінг дітей та співробітників Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір». Здійснюється медичними працівниками санаторію використанням безконтактного інфрачервоного термометру.

2.2.  Щоденний огляд на предмет наявності симптомів распіраторних захворювань дітей та співробітників Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір». Здійснюється медичними працівниками санаторію.

2.3. Розміщення дезінфікуючих засобів при вході на поверх, де проживають діти та посилений контроль за їх використанням дітьми.

2.4. Розміщення не більш ніж по чотири особи за столом у столовій. Використання одноразового посуду під час полуденків та другої вечері.

2.5. Щоденне провітрювання приміщень постійного перебування дітей.

2.6. Щоденна дезінфекція поверхонь, з якими контактують діти, у місцях їх постійного чи тимчасового перебування.

2.7. Дотримання соціальної дистанції між дітьми та іншими відпочиваючими ДП Клінічний санаторій «Жовтень». Недопуск їх до місця проживання дітей та проведення розважальних заходів за Програмою відпочинку «Дитячий табір Зефір».

2.8. Організація логістики дітей по будівлі та території санаторію, спрямованої на мінімізацію контактів з іншими відпочиваючими.

2.9. Організація відвідування дітей батьками лише у разі крайньої необхідності.

2.10. Відміна традиційних батьківських днів та фінального концерту зміни у традиційному форматі.

  1. Рекомендації батькам на час відпочинку дитини за програмою «Дитячий табір Зефір»

Співробітники Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» усвідомлюють відповідальність та ризики, які виникають при організації відпочинку дітей в умовах оголошеної пандемії коронавірусу COVID-19 в Україні. Кожен з нас має власну думку щодо цієї ситуації. Всі ці позиції різні, але всі вони заслуговують на повагу та прийняття. Саме тому, ми просимо врахувати та керуватися наступними рекомендаціями протягом усього часу відпочинку дитини.

3.1. Відвідуйте дітей лише у разі крайньої на те потреби.

Протягом відпочинку дитина забезпечена усім необхідним – їжею, соками, фруктами по сезону, засобами особистої гігієни тощо. Якщо у дитини виникає потреба у кишенькових грошах, то їх можна переказати на картку організатору відпочинку, який видасть Вашій відповідну суму готівкою.

3.2. Під час відвідування дітей батьки не допускаються на поверх, де проживають діти.

3.3. Просимо дотримуватись маскового режиму під час відвідування дітей.

  1. Дії у разі виявлення симптомів распіраторних захворювань у дітей чи співробітників Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір»

4.1. Дитина чи співробітник Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» у разі виявлення первинних симптомів хвороби (висока температура, сухий кашель, лихоманка) ізолюється у спеціально відведеній для цього кімнаті, розміщеної на іншому поверсі, із одночасним забезпеченням індивідуальними захисними засобами (медична маска, рукавички).

 4.2. Повідомлення батьків дитини, у якої виявлено первинні симптоми хвороби (висока температура, сухий кашель, лихоманка), про ситуацію, що склалася.

4.3. Відбуття дитини з місця проведення Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» з повною компенсацією за невикористані ліжкодні.

4.4. Моніторинг стану здоров’я дитини після відбуття з санаторію.