Zefirnik 200

Що таке табір вихідного дня? Думаю, що найбільш вдало його можна охарактеризувати як «табір в мініатюрі», адже два дні, насичені різноманітними заходами, спілкуванням, подарунками та позитивними емоціями, дають дітям можливість знову відчути себе на канікулах, згадати та пережити нові приємні миттєвості. Однозначно -  це гарний відпочинок від шкільної буденності та спосіб підзарядитися позитивною енергією для нових досягнень!

Чим став «Зефірник» 2020? Він був емоційним, динамічним, активним, веселим та, по-справжньому, сімейним! Ми бігали у великі ігри, ми танцювали на дискотеках, ми вигадували історії для «Веселих сімейок», ми випробовували вдачу під час «Посмішки Фортуни», а ще писали листи у «Пошті дружби», грали в улюблені на неповторні «Майстри маркетингу: Затока» з веселим та оригінальним «DJ Васильовичем з міста Рахова», а ще спілкувались та фотографувались, смажили зефір та грали у «недоволейбол», жартували та, інколи, робили перерви на те, щоб попоїсти! І усе це за два дні!

Zefirnik 202

Що ці два дні дали дітям? Переконані, що «Зефірник» цього року подарував кожному учаснику неповторні спогади, позитивні емоції, море спілкування та відчуття свята! Сподіваємось, що ці два емоційні та насичені подіями дні дали змогу кожному трохи відволіктися від контексту, в якому кожен з нас живе сьогодні… Мабуть, саме у цьому і було їх головне призначення.

Zefirnik 201

Що ще варто сказати? По-перше, ми розіграли наші брендовані маски під час «Посмішки Фортуни» - дітям вони дуже сподобались. Можливо, замовимо ще. Також, мабуть варто процитувати стару таборову кричалку, «Спасибо нашим поварам за то, что вкусно варят нам!», адже у ці вихідні дітям приготували усе те, що вонилюблять (ну, окрім піци). А ще, що ми чекаємо на вас вже 04 жовтня на першому занятті програми «Альтернатива», на осінніх канікулах «Бельгійські смаколики» та на найжахливішому святі року «Halloween»!