15-16 травня на базі наших добрих друзів Санаторію «Жовтень» ми провели дводенний тренінг психологічної студії «Альтернатива», який підсумував її роботу протягом другого півріччя та підвів риску під річною роботою студії.

Щиро вітаємо вас зі світлим святом Христового Воскресіння!

У зв'язку з переходом дітей на дистанційне навчання і, розуміючи, що роботу для батьків ніхто не відміняв, ми пропонуємо організувати на базі санаторію "Жовтень" та Програми відпочинку "Дитячий табір Зефір" школу дистанційного навчання з цілодобовим перебуванням дітей.

Любі жінки! Наші матері, бабусі, сестри, доньки та дружини! Музи, амазонки, валькірії та козачки! Вітаємо вас зі святом весни! Хай "вісімка" буде для Вас символом нескінченності краси, юності, жіночності, поваги та кохання, тепла та усмішки долі!

З чим у вас асоціюється День народження? Мабуть, з гарною компанією друзів, позитивним настроєм, розвагами, сміхом і, звичайно ж, тортом зі свічками. Якщо так, то ви легко можете уявити як пройшов четвертий День народження Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір»!

На землі ще лежить сніжок, повітря ще по-зимовому морозне, але на календарі вже перше березня! Колектив програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» вітає вас з початком весни!

Дитячий психолог Світлана Ройз на своїй сторінці у Facebook склала перелік із десяти важливих речей, які необхідно знати дошкільнятам та молодшим школярам для їх безпеки.

Уже 7-го лютого (неділя) ми запрошуємо дітей на заняття Психологічної студії «Альтернатива»! Третій блок буде присвячено Self-менеджменту та основам інтерсоціального орієнтування.

Коли завершується зміна Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір»? Коли роз’їхались діти? Ні. Коли вожаті прибрали поверх та поскладали всі речі? Точно ні. Думаю, що зміна закінчується, коли остання фотографія, цей маленький спалах емоцій, цей яскравий спогад, ця неповторна миттєвість, потрапляє на наші сторінки соціальних мереж. Мабуть, саме тоді, з відчуттям задоволення від позитивних емоцій, щирих посмішок, душевних розмов, цікавих дискусій та безлічі іншого, можна сказати: «Ця зміна минула…».

З 26 грудня по 03 січня Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» запрошує дітей провести веселі, цікаві та яскраві зимові канікули разом! Новорічна ніч, зимові пригоди, великі ігри, шалені дискотеки, креативні вечірні програми, майстер-клас з випікання новорічного печива, подарунки, солодкий стіл, святковий салют, зйомки відеопривітань, прогулянки чарівними стежками санаторію «Жовтень», море спілкування та позитивних емоцій – це саме те, що потрібно на завершення цього шаленого 2020 року! Далі – про все детальніше…

20 жовтня Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» запрошує дітей від 7 до 16 років на осінні канікули «Бельгійські смаколики» (20.10 – 01.11) і Табір вихідного дня «Happy Halloween» (30.10 – 01.11). Приїжджайте до нас на всі канікули, або обирайте зручні для вас дати і вперед за новими враженнями та позитивними емоціями!

Що таке табір вихідного дня? Думаю, що найбільш вдало його можна охарактеризувати як «табір в мініатюрі», адже два дні, насичені різноманітними заходами, спілкуванням, подарунками та позитивними емоціями, дають дітям можливість знову відчути себе на канікулах, згадати та пережити нові приємні миттєвості. Однозначно -  це гарний відпочинок від шкільної буденності та спосіб підзарядитися позитивною енергією для нових досягнень!

Табір вихідного дня – це цікавий захід, який дає можливість не лише дітям відчути позитивні емоції, зануритись у життя дитячого колективу, зустрітись зі старими та знайти нових друзів, а й дає час батькам реалізувати свої плани та мрії не турбуючись за дітей, адже вони з досвідченими та відповідальними людьми, зайняті цікавими справами та нагодовані смачненьким – неначе у бабусі! А якби це було не лише у суботу та неділю, а з вечора п’ятниці? Цікаво?

Це було важке літо. Ні, не у плані роботи з дітьми, не в плані батьків, воно було важке у контексті подій, які розгортались довкола – пандемія, війна та карантин наклали значний відбиток на організацію літнього відпочинку дітей. Проте, ми впорались!

ІНСТРУКЦІЯ

з організації безпечного відпочинку дітей в умовах пандемії COVID-19

за Програмою «Дитячий табір Зефір»

на базі ДП Клінічний санаторій «Жовтень»

 

  1. Організація прийому дітей на відпочинок за програмою «Дитячий табір Зефір» на базі ДП Клінічний санаторій «Жовтень»

1.1. Прийом дітей відбувається лише за умови надання медичних довідок (Форма 079-о, довідка про санепідоточення, копія довідки про щеплення).

1.2. Прийом дітей відбувається за межами місця проживання дітей – у холі першого поверху за присутності медичних працівників та співробітників Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір».

1.3. Медичний працівник під час прийому дітей на відпочинок здійснює температурний скринінг з використанням безконтактного інфрачервоного термометру та огляд на предмет наявності симптомів распіраторних захворювань. Діти, в яких буде виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не будуть прийматись на відпочинок.

1.4. Батьки, або особи, що їх замінюють, а також інші особи, які здійснювали трансфер дитини до санаторію «Жовтень» не допускаються до місця проживання дітей. Поселення у кімнати дітей відбувається за допомоги працівників Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір».

  1. Заходи, що вживаються під час відпочинку дітей за програмою «Дитячий табір Зефір» на базі ДП Клінічний санаторій «Жовтень» з метою попередження випадків захворювання на COVID-19

2.1. Щоденний температурний скринінг дітей та співробітників Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір». Здійснюється медичними працівниками санаторію використанням безконтактного інфрачервоного термометру.

2.2.  Щоденний огляд на предмет наявності симптомів распіраторних захворювань дітей та співробітників Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір». Здійснюється медичними працівниками санаторію.

2.3. Розміщення дезінфікуючих засобів при вході на поверх, де проживають діти та посилений контроль за їх використанням дітьми.

2.4. Розміщення не більш ніж по чотири особи за столом у столовій. Використання одноразового посуду під час полуденків та другої вечері.

2.5. Щоденне провітрювання приміщень постійного перебування дітей.

2.6. Щоденна дезінфекція поверхонь, з якими контактують діти, у місцях їх постійного чи тимчасового перебування.

2.7. Дотримання соціальної дистанції між дітьми та іншими відпочиваючими ДП Клінічний санаторій «Жовтень». Недопуск їх до місця проживання дітей та проведення розважальних заходів за Програмою відпочинку «Дитячий табір Зефір».

2.8. Організація логістики дітей по будівлі та території санаторію, спрямованої на мінімізацію контактів з іншими відпочиваючими.

2.9. Організація відвідування дітей батьками лише у разі крайньої необхідності.

2.10. Відміна традиційних батьківських днів та фінального концерту зміни у традиційному форматі.

  1. Рекомендації батькам на час відпочинку дитини за програмою «Дитячий табір Зефір»

Співробітники Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» усвідомлюють відповідальність та ризики, які виникають при організації відпочинку дітей в умовах оголошеної пандемії коронавірусу COVID-19 в Україні. Кожен з нас має власну думку щодо цієї ситуації. Всі ці позиції різні, але всі вони заслуговують на повагу та прийняття. Саме тому, ми просимо врахувати та керуватися наступними рекомендаціями протягом усього часу відпочинку дитини.

3.1. Відвідуйте дітей лише у разі крайньої на те потреби.

Протягом відпочинку дитина забезпечена усім необхідним – їжею, соками, фруктами по сезону, засобами особистої гігієни тощо. Якщо у дитини виникає потреба у кишенькових грошах, то їх можна переказати на картку організатору відпочинку, який видасть Вашій відповідну суму готівкою.

3.2. Під час відвідування дітей батьки не допускаються на поверх, де проживають діти.

3.3. Просимо дотримуватись маскового режиму під час відвідування дітей.

  1. Дії у разі виявлення симптомів распіраторних захворювань у дітей чи співробітників Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір»

4.1. Дитина чи співробітник Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» у разі виявлення первинних симптомів хвороби (висока температура, сухий кашель, лихоманка) ізолюється у спеціально відведеній для цього кімнаті, розміщеної на іншому поверсі, із одночасним забезпеченням індивідуальними захисними засобами (медична маска, рукавички).

 4.2. Повідомлення батьків дитини, у якої виявлено первинні симптоми хвороби (висока температура, сухий кашель, лихоманка), про ситуацію, що склалася.

4.3. Відбуття дитини з місця проведення Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» з повною компенсацією за невикористані ліжкодні.

4.4. Моніторинг стану здоров’я дитини після відбуття з санаторію.

 

Шановні діти та батьки! Ми раді повідомити вас, що Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» розпочне свою роботу на базі санаторію «Жовтень» (Конча-Заспа) з 10 червня 2020 року!

Вітаємо! Вже понад місяць ми всі живемо у карантині. Мабуть, втомились? Саме тому, ми вирішили додати позитиву у сірі будні і реалізувати з 2-го по 10-те травня сміливий проект під назвою «Zефір On-Line»! Звичайно ж у дистанційному форматі ми не зможемо реалізувати все те, до чого звикли діти у нашому таборі, але!.. ми придумали багато нового та адаптували те, що можна до on-line формату.

Шановні батьки та діти, у зв’язку з посиленням заходів для боротьби та протидії розповсюдженню інфекції COVID-19 на державному та інших рівнях, ми змушені відмінити заїзд на весняні канікули.

Неочікувано (чи бувають такі події очікуваними?) у нас зламався («злетів», «ліг») сайт і попередня новина про весняну зміну «Frühlingsfest der Freunde» могла загубитися у вирі інформ-просторі. Саме тому, ми знову про весняні канікули… Сучасне життя простої людини на стільки багатоаспектне, що володіти всім багажем необхідних знань просто неможливо. Саме тому, у випадку, коли проблема виходить за межі вашої компетентності, ми звертаємось до фахівців – людей, компетентних у цьому питанні.

Шановні батьки, весняні канікули розпочалися раніше, ніж ми очікували, отож ми пропонуємо розпочати раніше і нашу зміну «Frühlingsfest der Freunde». Чому ми не відміняємо, а пропонуємо приїхати раніше? На те є кілька причин:

Дорогі наші донечки й матусі, онучки й бабусі, чоловічий склад співробітників Програми відпочинку "Дитячий табір Zефір" щиро вітає вас з Міжнародним жіночим днем!

День народження, як співається у відомій пісні: «тільки раз на рік». Та не лише тому воно таке особливе. Думаю, що День народження є точкою відліку на прямій життя, яка знаменує завершення одного і початок наступного його етапу. Для Програми відпочинку «Дитячий табір Zефір» 29 лютого 2020 року стало днем, коли ми перегорнули третю сторінку нашого життя і завзято взялися за написання четвертої!

День народження – це свято, яке «буває тільки раз на рік». Але ми пішли далі – ми святкуємо триріччя нашого табору в день, який буває раз на чотири роки. Ну і як же без конкурсу?

З 21 грудня по 11 січня Програма відпочинку «Дитячий табір Zефір» гостинно відкрила двері для друзів! Протягом більш ніж трьох тижнів ми розважалися, святкували, грали, перемагали і програвали, спілкувались, фотографувались та робили все, за що діти та їх батьки люблять Zефір!

21-22 грудня відбулося виїзне заняття психологічної студії «Альтернатива», яке підсумувало перше півріччя занять. Як і все перше півріччя, цей дводенний тренінг був присвячений розвитку емоційного і соціального інтелекту – характеристик, які останніми роками стають більш значимими для успіху у житті, аніж IQ.

Як часто сучасні батьки, дивлячись на власних дітей, ставлять собі запитання: «А чи правильно я все роблю? Чи гарний я тато/мама? Чому відбувається так, а не так як я хочу?»… Мабуть, кожен, хто прагне, щоб дитина була щасливою у своєму житті, ставить собі такі питання ледве не щодня… Але чи є, взагалі, відповідь на це?

До нового року залишилось менше двох місяців і зовсім скоро у кожній квартирі та будинку засяють гірлянди та ялинки! Як то кажуть: «Свято наближається!». Так само наближається і початок зимових програм «Дитячого табору Zефір». Цього року ми запрошуємо до нас аж на цілих 22 (двадцять два) дні – з 21 грудня по 11 січня.

До осінніх канікул та Halloween залишилось ще більше трьох тижнів, а погода за вікном тішить теплим сонечком та лагідним вітерцем, що мимоволі спонукає згадати спекотні літні дні – нашу навколосвітню подорож «Сім чудес літа» 2019.

Отпускать детей – в летний лагерь, в поход, на дачу к одноклассникам — всегда волнительный момент для родителей. Причем возраст ребенка роли не играет: за шестнадцатилетнего волнуются не меньше, чем за девятилетнего. А может – и больше.

11-12 травня тренінговим табором вихідного дня ми закінчили річний курс програми «Альтернатива». Побудована на засадах компетентнісного підходу (провідна наукова концепція навчання та розвитку особистості на сьогодні), «Альтернатива» спрямована на формування та розвиток комунікативних навичок, навичок саморегуляції, лідерських та організаторських здібностей, критичного і творчого мислення, емоційного та соціального інтелекту дітей.

22 грудня Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» розпочала Новорічний марафон, який триватиме аж до шостого січня! То ж, якщо маєте бажання приєднатися, навіть на кілька днів, ласкаво просимо до країни дитинства з її неодмінними атрибутами – радістю, сміхом, веселощами, іграми, подарунками, дискотеками, конкурсами та святами! Проте, 22-23 грудня у нас був досить серйозний захід – виїзне заняття тренінгової програми особистісного розвитку «Альтернатива».

Квест, челлендж, дискотека, барбекю, фотосесія, ігри на свіжому повітрі, «Майстри маркетингу», класична мафія, зйомки кіно і кліпу, святкування двох днів народжень, «Посмішка Фортуни», вручення нагород,.. а ми ще й поспати встигли! Так, це все ми зробили за два дні! Адже 24-25 листопада Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» разом з дітьми на два дні знову повернулася в літо! Абсолютно нова програма «BackToЛіто» вперше відкрила свої двері для зефірівців! Чесно кажучи, таких емоційних вихідних у нас не було давно!

Ще залишилось кілька днів до Табору вихідного дня «BackToЛіто», а ми вже запрошуємо до «Зефіру» на зимові канікули та новорічні свята! Для вас з 24 грудня по 06 січня чотири заходи нон-стоп – виїзний тренінг програми «Альтернатива» (22-23 грудня), зимові канікули під гаслом «Зефір збирає друзів» (24-30 грудня), Новорічний бал-маскарад (31.12 – 01.01) та «Новорічний серіал» (31.12.18 – 01.01.19). Розкажемо про всі ці заходи трохи детальніше!

Скібіді, аквагрим та подушки – саме ці слова приходять на згадку, коли думаєш про осінню зміну Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір». Та чи можна описати тиждень активного відпочинку, цікавих ігор, вечірніх шоу, дискотек, спілкування, радості, подарунків лише трьома словами? Звичайно ж ні! Це лише частинка того, що однозначно запам’ятає кожен зефірівець, який провів ці дні разом з улюбленими вожатими!

Ви знаєте рецепт жахливо чудового свята? А ми тепер знаємо! 27-28 жовтня Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» була страшно цікавою і жахливо веселою – ми святкували Хелловін!

Осінь - це саме час для Zефіру! Ми запрошуємо дітей віком від 7 до 16 років на наймістичніше свято Halloween (27-28 жовтня) та осінні канікули з американським настроєм «Wellcome to Hot Dog Party» (27 жовтня - 03 листопада).

Закінчився другий сезон Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір». Ми весело, яскраво, натхненно, нота за нотою зіграли мелодію літа 2018 року. Зберегли кращі надбання та додали нових відтінків – розробили нові великі ігри та конкурси, удосконалили психологічний супровід та матеріальну базу табору, запровадили нові традиції та форми роботи з дітьми, залишили незмінним те головне, що люблять діти і батьки – індивідуальний підхід, повага до особистості дитини, цінність сім’ї, активність відпочинку і мотивація до зростання.

Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» продовжує літо! Ми запрошуємо дітей віком від 7 до 16 років на останню зміну літа і табір вихідного дня «Zефірник»! Поспішайте забронювати, адже кількість місць обмежена!

Наше літо триває і ми впевнено беремо ноту за нотою. Під час третьої зміни програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» ми тримали ноту МІ і наша зміна була присвячена «Міфології відпочинку». Сказати, що третя зміна літа 2018 була унікальною – це нічого не сказати. Фантастичні діти і неперевершені вожаті, активні ігри та неповторні квести, нові конкурси, завдання, тренінги, відеоблог та багато-багато чого іще!

Друга зміна літа 2018 Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» завершилась. Наприкінці попереднього речення треба б поставити знак оклику, але зовсім не хочеться, адже від цих слів одразу стає сумно… Сумно, адже сьогодні роз’їхалися чудові діти, з якими ми провели дванадцять фантастичних, творчих, неповторних, феєричних, активних, веселих, динамічних, креативних днів і час сказати «До побачення» застав нас зненацька, тоді, коли хотілося, щоб ця зміна тривала ще!

Перша зміна літа 2018 Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» добігла свого кінця. Від того стає трохи сумно, адже вожаті та наші юні дослідники стали справжніми друзями за ці дванадцять днів. Позаду залишились «Курси юних дослідників», тренінги, великі ігри, творчі постановки, креативні шоу та дискотеки, але попереду на нас чекає літо! То ж сумувати просто немає часу!

Друга зміна Програми відпочинку "Дитячий табір Зефір" "кРЕативне покоління" (13-24.06) – це можливість для кожного розвинути в собі креативне мислення, опанувати способами вироблення нестандартних рішень, навчитися працювати у команді. Саме тому, зміна буде насичена тренінгами, творчими завданнями і квестами, ми знімемо фільм, створимо кілька цікавих творчих номерів, авторами і режисерами яких будуть діти.

Перша зміна літа 2018 Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» перетнула свій екватор! Нашою візитною карткою є активна, динамічна, різноманітна та сповнена позитивних емоцій і уваги до кожної дитини програма. Саме тому, зефірівцям першої зміни не залишається часу на нудьгу та гаджети, а лише цікаве та змістовне дозвілля з улюбленими вожатими!

Програма відпочинку "Дитячий табір Зефір" запрошує на першу зміну літніх кканікул 2018! Ми запрошуємо дітей у чарівний та фантастичний світ науки! Молодші Зефірівці познайомляться з передовими технологіями, проведуть цікаві та безпечні фізичні і хімічні експерименти, розкриють для себе таємниці природи та загадки розвитку людини на різних вікових етапах. Старші Зефірівці отримають можливість дослідити свій внутрішній світ, своє «Я», власні здібності та професійні нахили за допомогою психологічних методик і тестів під керівництвом кандидата психологічних наук.

Добіг свого завершення другий рік тренінгової програми особистісного розвитку «Альтернатива»! Головним нашим здобутком стало навчання дітей у двох групах за віком, про досягнення дітей, мабуть, можуть краще сказати вони самі та їхні батьки. Проте, ми бачимо, що результат є і він свідчить про правильність обраного шляху!

Вже за тиждень Програма відпочинку "Дитячий табір Зефір" запрошує дітей від 7 до 16 років на весняні канікули! Проте, це далеко не все, що ми приготували для вас цієї весни! Ваші улюблені вожаті, знайомі та абсолютно нові ігри, конкурси та квести, цікава тематика, багато подарунків та сюрпризів! Чекаємо на вас!

17-18 лютого Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» була присвячена святкуванню одразу двох свят – Масляни та Дня народження! У веселій та щирій атмосфері, яка завжди панує у нас, зефірівці за два дні встигли пройти кілька квестів, взяти участь у конкурсі «Максі-листівок», пограти у «Янгола охоронця», змайструвати ляльку Масляни, поласувати смачненьким зефіром під час барбекю, подивитися виступи вожатих та виграти гарні призи – наш талісман Зефіркіна!

Кажуть, що як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Мабуть, саме тому, це свято зустрічають у родинному колі, з друзями, у гарному місці та з радісними емоціями. У нашому «Дитячому таборі Зефір» ми цього року вперше зустрічали Новий рік і, пригадуючи останній тиждень перед святом та саму новорічну ніч, можемо припустити, що зефірівців у 2018 чекають лише позитивні емоції, життя, сповнене подій та перемог, а також справжні друзі, які завжди готові підтримати і допомогти!

23-24 грудня відбулося довгоочікуване виїзне заняття тренінгової програми особистісного розвитку «Альтернатива». З вересня по грудень дівчата та хлопці у старшій (13-16 років) та молодшій (8-12 років) групах щонеділі відвідували тренінги присвячені профорієнтації, самопізнанню, саморегуляції, комунікації, спілкуванню та взаємодії.

Програма відпочинку "Дитячий табір Зефір" запрошує на Новорічні та Різдвяні зміни! На ці свята ми підготували для вас багато цікавого!