All Osin 20

20 жовтня Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» запрошує дітей від 7 до 16 років на осінні канікули «Бельгійські смаколики» (20.10 – 01.11) і Табір вихідного дня «Happy Halloween» (30.10 – 01.11). Приїжджайте до нас на всі канікули, або обирайте зручні для вас дати і вперед за новими враженнями та позитивними емоціями!

Осінні канікули – це граний спосіб відволіктися від навчання та підзарядитись позитивною енергією. Як? Думаємо, що «Зефір» - як раз саме те «місце сили», де можна «перезарядити батарейки» перед другою чвертю навчального року! Ми плануємо наші найкращі ігри та заходи на ці 12 днів, а також підготували кілька приємних та смачних «фішок»!


Kanikuly 20 20

20 жовтня Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» запрошує на осінні канікули «Бельгійські смаколики»! Протягом восьми днів ми не лише зіграємо у динамічні великі ігри та інтелектуальні майстри маркетингу, запалимо на дискотеках та вечірках, а й створимо справжні кулінарні шедеври – бельгійські вафлі! З морозивом або топпінгами, з какао або чаєм, тонкі або пухкенькі, але однозначно – смачні!

Окрім того, наприкінці зміни ми відсвяткуємо наймістичніше свято року – Halloween! Тому вже зараз можна починати готувати свій образ, адже переможці конкурсу на кращий костюм отримають подарунки від нас!

Можна приїхати на всі 12 днів канікул, або обрати зручні для вас дати. Приїжджаючи на всі 12 днів, ви отримуєте можливість заїхати ввечері 20 жовтня - безкоштовно! 

Переглянути фотозвіт про наші минулорічні осінні канікули можна нашій сторінці у Facebook.

Детальну програму канікул можна переглянути на відповідній сторінці нашого сайту: Осінні канікули «Бельгійські смаколики».


Hallo 2020 FB

З 30 жовтня по 01 листопада Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» буде жахливо цікавою, містично динамічною та страшно емоційною, адже ми святкуватимемо наймістичніше свято року, яке так люблять діти – «Halloween»! Окрім власне вечірки та конкурсу костюмів на дітей чекають улюблені вожаті, великі ігри, детективна гра «Майстри маркетингу», майже інтелектуальна гра «Вірю/не вірю», традиційне зефірне барбекю та багато-багато іншого!

Починайте готувати костюм вже зараз, адже найкращі за вибором дітей образи отримають подарунки! Чекаємо на вас у форматі дво- чи триденного відпочинку!

На нашій сторінці у Facebook можна переглянути фотозвіти про цей табір вихідного дня у 2018 та 2019 роках.

Детальну програму можна переглянути на відповідній сторінці нашого сайту: Табір вихідного дня «Happy Halloween».


Забронювати місце на один, або обидва заходи можна заповнивши відповідну форму на сайті (див. нижче), або ж зателефонувавши за номером +38 066 43-777-86, або +38 068 791-74-75.


Забронюйте путівку on-line


ДитинаБатьки


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com