«Дитячий табір Zефір» - це результат багаторічного практичного досвіду роботи та глибоких теоретичних знань про розвиток і виховання дитини. Творчі, інтелектуальні, спортивні заходи створюють для кожної дитини ситуацію успіху, коли вона може реалізувати свої здібності і таланти, проявити свої сильні сторони, опанувати нові знання, уміння та навички.

Dity1

Відмінною рисою «Zефіру» є динамічна анімаційна програма - кожен день кожної зміни зайнятий різноманітними заходами та активностями, які послідовно змінюючи один одного наповнюють відпочинок дитини не лише позитивними емоціями, а й предметним спілкуванням з однолітками та вожатими. Ми ніколи не зупиняємось на шляху створення та розробки тематики змін, нових ігор, творчих заходів, турнірів, конкурсів, фотосесій, сценаріїв, фільмів тощо. Завдяки цьому, навіть наші постійні клієнти, ніколи не нудьгують!

Не дивлячись на нетривалу історію існування табору, ми вже стали піонерами багатьох напрямів організації дитячого відпочинку - щоденні фотозвіти та «Підсумки дня», зйомки власного серіалу, адаптація кращого вітчизняного та зарубіжного педагогічного досвіду у сучасну анімаційну практику та багато іншого.

Vozhati

Особливим приводом для гордості є наш педагогічний колектив, який складається лише з людей з психолого-педагогічною освітою! Окрім того, всі вожаті «Дитячого табору Zефір» приділяють чималу увагу професійному та особистісному зростанню - підвищують свою кваліфікацію на різноманітних курсах та тренінгах, навчаються в аспірантурі та магістратурі.

Особливо наголосимо, що «Дитячий табір Zефір» один із небагатьох в Україні, який очолюють два кандидати наук - Сватенков О.В. (кандидат педагогічних наук, доцент) та Сватенкова Т.І. (кандидат психологічних наук).

Dity2

ОКРІМ ПЕРЕЛІЧЕНОГО, НАШИМИ ПЕРЕВАГАМИ Є:

Активність та різноманітність

Творчі постановки, квести, ігри на свіжому повітрі, спортивні змагання, інтелектуальні ігри – все це та багато іншого створюють умови для того, щоб кожна дитина мала можливість проявити свої здібності та нахили.

Компетентність та безпека

Цілодобова медична допомога, не більше 7 дітей на одного дорослого, психологічна та педагогічна освіта працівників, великий досвід роботи з дітьми – все це робить відпочинок дитини комфортним та безпечним.

Увага і турбота

Психологічний супровід дитини у таборі, класична система роботи із закріпленим за певною групою дітей вожатим, любов та повага до особистості дитини створюють атмосферу товариськості та турботи, в якій жодна дитина не залишається без уваги.

Dity3
Виховання та розвиток

Наша робота спрямована на створення ситуації успіху для кожної дитини; формування у неї цілеспрямованості, організованості, товариськості, чуйності та уміння взаємодіяти з іншими; опанування дітьми новими знаннями, уміннями та навичками, що створює підґрунтя для ситуації успіху у майбутньому.

Оздоровлення і відпочинок

Віддаленість від населених пунктів, природа лісового масиву Конча-Заспи, оздоровчі процедури та збалансована програма відпочинку створюють умови для оздоровлення і гарного відпочинку дитини протягом усього року.

Завітайте до «Дитячого табору Zефір» і подаруйте дитині позитивні емоції, море спілкування, незабутні спогади, нових друзів - усе, що у Вас асоціюється з гарним відпочинком!