NY 1

Коли завершується зміна Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір»? Коли роз’їхались діти? Ні. Коли вожаті прибрали поверх та поскладали всі речі? Точно ні. Думаю, що зміна закінчується, коли остання фотографія, цей маленький спалах емоцій, цей яскравий спогад, ця неповторна миттєвість, потрапляє на наші сторінки соціальних мереж. Мабуть, саме тоді, з відчуттям задоволення від позитивних емоцій, щирих посмішок, душевних розмов, цікавих дискусій та безлічі іншого, можна сказати: «Ця зміна минула…».

NY 4

Чи можуть фотографії передати усе, що відбувається під час зміни? Однозначно – ні. Чи можуть вони дати можливість відчути атмосферу, динаміку, драйв? Навряд. Ці цифрові спалахи ніколи не зможуть передати завзяття, з яким зефірята змагаються у вечірніх конкурсних програмах, драйв та жагу перемоги під час великих ігор, радість перемоги чи сум поразки під час змагань, шалену енергетику дискотек, захоплення творчим процесом під час підготовки до вечірніх шоу-програм, але… Ми продовжуємо їх робити, щоб хоча б на цю невловиму мить відкрити для вас те, що робить «Зефір» другою домівкою, що перетворює унікальних, неповторних, творчих, розумних, цікавих, але таких різних дітей у справжню сім’ю за якихось кілька днів.

NY 2

В останні дні зміни вже важко згадати що було на її початку і лише зараз, переглядаючи фотографії в альбомі «Зимові канікули» на нашій сторінці у Facebook, ти згадуєш тренінги, великі ігри, шоу-програми, дискотеки, походи у басейн, новорічну ніч, салюти, майстер-клас із приготування печива, йогу, English speaking Club, подарунки, мафію, вечірні свічки та прогулянки чудовою територією санаторію «Жовтень».

Зимові зміни – незвичайні та неповторні. Круговерть заїздів та виїздів дітей, кожен з яких обирає зручні для себе дні відпочинку, робить майже кожен день зміни першим і останнім одночасно. За холодної погоди фокус уваги вожатих автоматично зміщується з розваг на безпеку, адже, коли у дитини температура – вже не до веселощів, особливо зараз.

NY 3

Окрім того, свій неповторний відбиток накладають свята – Новий рік та Різдво, адже приїзд дитини у такі дні – це додаткова відповідальність. Має бути свято! З подарунками, салютами, смаколиками, танцями, ялинкою, віршиками під ялинкою, конкурсами та безпрограшною лотереєю – усім тим, що робить звичайне свято незабутнім! Сподіваюсь, що і цього року нам це вдалося!

Вже за кілька тижнів ми продовжимо заняття Психологічної студії «Альтернатива», вже наприкінці лютого ми запросимо всіх на наш День народження, вже за два місяці будуть весняні канікули, але фотографії цієї зимової зміни нам так само будуть нагадувати про незабутні зимові дні, які ми провели разом із зефірятами! Це було фантастично!

І не забудьте переглянути наш новорічний відеокліп та підписатися на наш YouTube-канал!