Запрошуємо до Зефіру навесні!

15-16 травня запрошуємо дітей, які прагнуть зростати і розвиватись на дводенний тренінг особистісного розвитку «Time to Learn» психологічної студії "Альтернатива"! Якщо Ви прагнете розкрити нові грані власної особистості, розвивати креативність, дізнатись про види професійної діяльності, що відповідають вашим здібностям та інтересам, опанувати основи управління власним часом, а також відпрацювати у ділових іграх навички безпечної поведінки, тоді - приєднуйтесь! Участь буде найбільш корисною для дітей віком від 12 років і старше. ...

Весна – це час натхнення, позитивних емоцій та нових вражень. Природа прокидається від зимового сну, а ми… а Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» і не засипала. Після неповторних та емоційних зимових змін ми продовжуємо працювати і запрошуємо дітей на весняні канікули та підсумковий дводенний тренінг Психологічної студії «Альтернатива».

vesna1

Останній тиждень березня, зазвичай, це час для відпочинку між третьою та четвертою чвертями навчального року. Саме тому, ми, розуміючи необхідність підзарядки перед фінальним ривком, прагнемо створити під час весняних канікул неповторну легку та позитивну атмосферу. Окрім традиційних вечірок та великих ігор, дискотек та майстер-класів, ми пропонуємо дітям поплавати у басейні, пограти у майже інтелектуальні ігри та як, наприклад, у 2021 році – посадити кущі, залишивши згадку про свій відпочинок на роки!

vesna2

Психологічна студія «Альтернатива» - це найкорисніший для дітей напрям нашої роботи. Протягом року діти відвідують тригодинні психологічні тренінги, спрямовані на розвиток комунікативних, організаторських здібностей, лідерських якостей, творчого мислення тощо. Двічі на рік на виїзних заняттях ми підводимо підсумок таких занять. Але, якщо Вам здалося, що така дводенна програма буде цікавою та корисною лише для постійних учасників, то ні – п’ять тренінгових сесій, ділові ігри, обговорення різноманітних психологічних явищ та феноменів будуть корисними для всіх! Як це було у 2019 році можна переглянути на нашій сторінці у Facebook

vesna3

Окрім того, весна – це час підготовки до літа! Ми відкриваємо бронювання літніх змін, пропонуємо численні акції та програми лояльності, удосконалюємо нашу матеріально-технічну базу та робимо безліч інших речей, які допомагають нам робити літні канікули незабутніми!