1

З чим у вас асоціюється День народження? Мабуть, з гарною компанією друзів, позитивним настроєм, розвагами, сміхом і, звичайно ж, тортом зі свічками. Якщо так, то ви легко можете уявити як пройшов четвертий День народження Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір»!

3

Протягом цих кількох днів ми грали у великі та інтелектуальні ігри, брали участь у конкурсних програмах та запалювали на дискотеках, згадували яскраві моменти з попередніх змін та планували майбутнє, знімали цікаві відео та робили креативні фото – одним словом, фантастично провели час! Окрім того, особливі спогади у зефірят має залишити святковий салют, який ми влаштували ввечері суботи.

2

Дивлячись на дітей, які провели з нами цей вікенд, можемо сказати, що Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» залишається вірним своїм педагогічним принципам – були діти, які, не дивлячись ні на що, відпочивають з нами вже протягом чотирьох років!.. Що Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» – залишається цікавою для дітей будь-якого віку – були і 7-ми, і 15-тирічні зефірята!.. Що Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» – залишається! Отак просто – «залишається» і буде й надалі, попри усі негаразди та реформи, створювати місце щасливих дітей!

4

Наш четвертий День народження – вже частина літопису Зефіру, яка залишиться яскравим спогадом у нашій пам’яті та на фотографіях. Попереду весняні ЕКО канікули – унікальна зміна, під час якої ми не лише поплаваємо у басейні, пограємо у великі ігри, потанцюємо на дискотеках, а й обговоримо важливі екологічні проблеми та посадимо справжнісінькі дерева, які будуть рости разом з дітьми! Приєднуйтесь!