Що для Вас гарний відпочинок? Поспілкуватись з друзями? Пограти в активні та веселі ігри? Потанцювати на дискотеці? Проявити свої таланти та здібності на сцені? Поплавати та покупатись? Пожартувати та посміятись? А тепер уявіть, що усе це можливо в одному місці!

Саме такою ми створили Програму активного дитячого відпочинку «Zефір»! Недалеко від Києва, у затишній лісосмузі Конча-Заспи, на території відомого на всю країну санаторію «Жовтень» кожен знайде собі заняття до душі!

Dity6

«Zефір» - це команда досвідчених фахівців із фаховою освітою (психологи, соціальні педагоги, вихователі тощо); динамічна та цікава програма заходів, яка включає не лише стандартні квести та дискотеки, а й велику кількість авторських анімаційних розробок; цілодобовий медичний супровід; глибоке розуміння відповідальності, яку ми беремо на себе, приймаючи дітей на відпочинок.

Головними принципами, яких ми дотримуємось у своїй роботі є «Сім’я», «Розвиток» та «Чесність».

Сім’я – це головне у житті дитини і ми при кожній можливості нагадуємо дітям про це. Окрім того, завдяки злагоджені роботі команди фахівців, під час зміни діти стають однією великою сім’єю, де немає місця агресії, заздрості, глузувань, де кожен готовий прийти на допомогу, підтримати, допомогти, порадити!

Dity4

Розвиток – для нас не пусте слово, а головний принцип побудови виховної роботи. Кожен захід, кожна гра, кожен майстер-клас має сприяти розвиткові інтелекту, комунікативних навичок, фізичних можливостей дитини. Ми вважаємо, що людина, яка прагне успіху в житті має постійно розвиватись і, саме тому, завжди спонукаємо та підтримуємо такі прагнення в дітях. Чесність – це основа в роботі з дітьми. Вожатий, який сказав неправду, не виконав обіцянки ніколи не зможе стати в очах дитини авторитетом. Саме тому, у стосунках з дітьми та батьками ми обіцяємо лише те, що можемо виконати; говоримо лише те, у чому переконані.

Dity5

Окрім того, зазначені принципи є дороговказом і для співробітників Програми. У наборі персоналу ми завжди знаходимось у пошуку нових ідей, розробок, ігор, форм роботи з дітьми; ми прагнемо розвивати в собі нові корисні уміння та навички; ми відкриті у спілкуванні та завжди чесні один з одним, адже лише команда однодумців здатна створити програму, де кожна дитина зможе по-справжньому відпочити! Приєднуйтесь до дружньої сім’ї Програми дитячого відпочинку «Zефір»!