Summer teaser


Вітаємо! Тема програми відпочинку «Дитячий табір Zефір» на літо 2020 року – «Zефір 2.0 – Місця щасливих дітей». Ми довго думали над тематикою змін, адже місць, де дитина почувається щасливою, багато! Це і кіно з аквапарками, і діснейленди з ігровими кімнатами, і гуртки з секціями та багато-багато іншого. Проте, вважаємо, що місце, де кожна дитина стає щасливою по-справжньому – це сім’я, родина, рідний дім. Саме тому, тематика літніх змін буде звучати дещо нестандартно, незвично, але… хто сказав що так не можна?

«Zефір 2.0» – це новий формат відпочинку, де кожна дитина буде учасником створення програми дня: обирати великі ігри та конкурсні програми, квести та студії, формати «Майстрів маркетингу» та тематичних днів. Ми вже апробували подібний підхід під час сьомої зміни літа 2019 – було супер! Тому ми переконані, що «Zефір 2.0» – зробить літо цього року незабутнім для кожного!

Зазначимо, що, як і в попередні роки, програма відпочинку "Дитячий табір Зефір" розрахована на дітей віком від 7 до 16 років, які на весь період зміни об’єднуються в команди за віком по 10-15 чоловік. Майстер-класи та студії розроблені та адаптовані для дітей різного віку профільними спеціалістами, квести та інші заходи передбачають об’єднання дітей у різновікові команди під керівництвом досвідчених вожатих.

Програма відпочинку "Дитячий табір Зефір" – це майстер-класи і студії, рухливі ігри та інтелектуальні шоу, спортивні змагання та квести, творчі постановки та імпровізації, концерти та шоу талантів пронизані щирим спілкуванням, справжніми емоціями та ситуацією успіху для кожної дитини.


calendar ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК ЗАЇЗДІВ
зміна дати проведення
1-а зміна Відмінено  
2-а зміна Бабусині казки 10.06 – 21.06.2020
3-а зміна Сімейна подорож 24.06 – 05.07.2020
4-а зміна Мої супербатьки 08.07 – 19.07.2020
5-а зміна Моя перша перемога 22.07 – 02.08.2020
6-а зміна Секрети домашніх тварин 05.08 – 16.08.2020
7-а зміна Додому, в Zефір! 19.08 – 30.08.2020

1 зміна – У колі друзів

На першій зміні літа завжди своя атмосфера – тут немає творчих постановок, а лише ігри, конкурси, квести. Банально? Було б так, якби ми були іншим табором, але ж ми – Zефір! Саме тому, ми створимо справжню Алею друзів, зробивши на пам'ять гіпсові зліпки рук чи ніг всіх дітей; посидимо біля вогнища та посмажимо сосиски; влаштуємо власний кінозал с поп-корном; створимо справжні «Анкети  друзів»! Буде цікаво – обіцяємо!

2 зміна – Бабусині казки

Хто в дитинстві не любив гостювати у бабусі? Слухати її казки та оповідання, смакувати пиріжками та варенням. Ні, ми не плануємо на цій зміні набирати бабусь в якості вожатих, але трохи осучаснити відомі казочки, додати пиріжків та чаю у меню, влаштувати справжній безлад із фарбами Холі (адже бабуся усе пробачить!) – це ми можемо!

3 зміна – Сімейна подорож

На цій зміні ми запрошуємо у яскраву подорож країною дитинства, де знайшли своє місце спогади і мрії, морозиво і поп-корн, кіно і аквапарк, Турція і Італія! Ми пройдемо непередбачувані квести, помріємо про подорожі у незвідані куточки світу разом з батьками, влаштуємо обливалки та весело проведемо час!

4 зміна – Мої супербатьки

Батьки - це супергерої нашого життя! Саме тому, одна зі змін літа 2020 буде присвячена Вам, дорогі наші татусі і матусі! Протягом цих дванадцяти днів у новій стратегічній грі ми відкриємо дітям таємницю батьківського часу, на батьківський день запропонуємо спільну для батьків і дітей ділову гру, спрямовану на покращення взаєморозуміння та влаштуємо справжній безлад із фарбами Холі!

5 зміна – Моя перша перемога

Одні з найяскравіших спогадів – це наші перемоги. Неважливо де, неважливо скільки було суперників, перемога – це завжди приємно і пам’ятно! Саме тому, ми запрошуємо дітей на зміну, де кожен день будуть змагання – спортивні, творчі, інтелектуальні; індивідуальні, групові, командні; шашки, футбол, хокей на піску, хрестики-нолики, акторська майстерність, «Що? Де? Коли?», «Розсміши вожатого», конкурс талантів, гра «Будь кращим», «#ZефірChallenge»… та що я вам все розповідаю? Приїжджайте і здобувайте свої перемоги!

6 зміна – Секрети домашніх тварин

А ви ніколи не замислювались над тим, що у слів animal (тварина) та animation (анімація) – спільний корінь? Але чомусь друзям нашим меншим, нашим улюбленцям, приділяється занадто мало уваги у відпочинкових програмах. На шостій зміні літа 2020 ми це виправимо! Фотоконкурс «Я та мій улюбленець», face-art на тему домашніх тварин, конкурс малюнків, творчі постановки, де головними героями будуть домашні тварини та багато іншого. Ледве не забули! Як і будь-які домашні улюбленці ми влаштуємо справжній гармидер із фарбами Холі!

7 зміна – Додому, в Zефір!

Нам дуже приємно, що для багатьох дітей Zефір став другою домівкою. Про це діти пишуть у своїх коментарях та сторіз, говорять у розмовах та мессенджерах. Саме тому, сьома зміна стане найінтерактивнішою в організації відпочинку дітей у нас – ми створимо Дитячу раду, проведемо дні самоврядування та віддамо дітям інші важелі впливу на зміст їх відпочинку. Вони самостійні та творчі, розумні та відповідальні, а ми дамо їм можливість втілити свої ідеї у життя. Починайте вигадувати вже сьогодні, що ви втілите у життя на сьомій зміні!


alarm РОЗПОРЯДОК ДНЯ

Розпорядок дня програми дитячого відпочинку «Zeфір» складено відповідно до сучасних досягнень педагогічної науки, з урахуванням психологічних та фізичних особливостей дітей. Ранковий блок присвячений навчанню та розвитку дитини під час занять у студіях, гуртках та секціях. Денний блок включає в себе рухливі та інтелектуальні ігри, а також спортивні змагання. Вечірній блок включає заходи спрямовані на творчий розвиток дитини. В залежності від організаційних чи погодних умов, контингенту дітей, розпорядок дня може бути змінений чи скорегований.

Типовий розпорядок дня:

9-00 Підйом
9-30 Сніданок
10-00 Тематичні майстер-класи, студії
13-30 Обід
14-00 Час для відпочинку та спілкування
16-00 Полуденок
16-20 Гра на свіжому повітрі / інтелектуальна гра / спортивні змагання
18-30 Вечеря
19-30 Вечірня шоу-програма
20-30 Дискотека
21-30 Друга вечеря
22-00 Вечірні посиденьки
22-30 Відбій

workers team КОМАНДА ФАХІВЦІВ

Протягом усієї програми з дітьми працюватимуть спеціалісти з вищою профільною освітою (соціальні педагоги, педагоги, психологи) та досвідом роботи у дитячих закладах оздоровлення і відпочинку більше 3 років. Робота педагогічного колективу здійснюється під керівництвом кандидата педагогічних наук Сватенкова О.В. та кандидата психологічних наук Сватенкової Т.І., які працюють з дітьми більше 18 років.

Більше про команду фахівців можна прочитати на відповідній сторінці нашого сайту.


price ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ
зміна назва зміни період відпочинку кількість днів / ночей вартість (3-місний номер) вартість (2-місний номер)
1-а зміна Відмінено        
2-а зміна Бабусині казки 10.06 – 21.06.2020 12 днів / 11 ночей 10 500 грн. 11 100 грн.
3-а зміна Сімейна подорож 24.06 – 05.07.2020 12 днів / 11 ночей 10 500 грн. 11 100 грн.
4-а зміна Мої супербатьки 08.07 – 19.07.2020 12 днів / 11 ночей 10 500 грн. 11 100 грн.
5-а зміна Моя перша перемога 22.07 – 02.08.2020 12 днів / 11 ночей 10 500 грн. 11 100 грн.
6-а зміна Секрети домашніх тварин 05.08 – 16.08.2020 12 днів / 11 ночей 10 500 грн. 11 100 грн.
7-а зміна Додому, в Zефір! 19.08 – 30.08.2020 12 днів / 11 ночей 10 500 грн. 11 100 грн.

Умови оплати:

  • оплата може бути здійснена будь-яким зручним для вас способом у готівковій та безготівковій формі;
  • оплата може бути здійснена одним або кількома платежами (до початку заїзду).

До вартості входить:

  • проживання у номерах з усіма зручностями;
  • 5-тиразове харчування;
  • анімаційна програма, робота вожатих;
  • медичний супровід дитини протягом відпочинку;
  • страхування дитини від нещасного випадку на весь період відпочинку.

До вартості не входить:

  • трансфер до санаторію «Жовтень» (здійснюється самостійно)

pig АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ та ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ

Акційні пропозиції:

  • "Пізнє бронювання!" - до 31 травня включно оплатіть будь-яку зміну літа 2020 зі знижкою 500 грн. (пропозиція діє за умови повної оплати та не сумується з програмами лояльності) 

Програми лояльності:

Family

"Зефірна сімейка" - 500 грн. знижки на відпочинок для дітей з однієї сім'ї

Якщо на одну зміну їдуть двоє, троє, або більше дітей з однієї сім'ї, то вартість їх відпочинку зменшується на 500 грн. Якщо з сім'ї їде дві дитини, але одна з них з тих чи інших причин не їде на відпочинок, то при поверненні коштів із суми утримується 500 грн. компенсації за надану іншій дитині знижку. Знижка нараховується за умови одночасної сплати відпочинку всіх дітей-учасників програми "Зефірна сімейка";

Friends"Приведи друга" - приведіть друга, який ще не відпочивав за Програмою відпочинку "Дитячий табір Зефір" та отримайте по 500 грн. знижки

Знижка нараховується лише за друзів, які ніколи не відпочивали за Програмою відпочинку "Дитячий табір Зефір" та не відвідували занять тренінгової програми "Альтернатива". Знижка для дитини, яка "приводить друзів" вираховується за формулою n*500, де n - кількість друзів, які ніколи не відпочивали за Програмою відпочинку "Дитячий табір Зефір" та не відвідували занять тренінгової програми "Альтернатива". Приведіть 20 друзів, які ніколи не відпочивали з нами і приїжджайте безкоштовно! Якщо один з "друзів" не приїжджає на відпочинок, то при поверненні коштів із суми утримується 500 грн. компенсації за надану іншій дитині знижку. 

Hon Zef"Почесний Зефірівець" - отримайте 2% знижки на наступну літню зміну за умови повної оплати попередньої

Якщо Ви плануєте приїхати на відпочинок до "Дитячого табору Зефір" кілька разів за літо, то можете скористатись програмою лояльності "Почесний Зефірівець". За умови повної оплати першої зміни, Ви отримуєте знижку 2% на другу зміну, 4% - на третю, 6% - на четверту, 8% - на п'яту, 10% - на шосту. Програма лояльності "Почесний Зефірівець" діє лише під час літніх канікул. Якщо під час будь-якої зі змін Ви користуєтесь будь-якою іншою програмою лояльності, то знижка обнуляється.

Def Zef"Захисник" - знижка 500 грн. для дітей учасників бойових дій

Ми пишаємося захисниками нашої рідної держави і тому надаємо знижку для дітей учасників бойових дій. Нехай це буде наш маленький внесок у спільну перемогу!

ВАЖЛИВО!!! Акційні пропозиції та програми лояльності не сумуються - ви можете скористатися лише однією із запропонованих


docs НЕОБХІДНІ ДОВІДКИ ТА КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ

При заїзді на відпочинок за Програмою «Дитячий табір Зефір» батьки мають надати:

1. Копія свідоцтва про народження дитини (паспорту, закордонного паспорту);
2. Копія довідки про щеплення;
3. Медична довідка за формою 079/о;
4. Довідка про стан санепідемоточення за місцем проживання дитини (може бути вписана у довідку за формою 079/о).

Звертаємо Вашу увагу на те, що без вказаних довідок дитина не буде прийнята до Програми відпочинку "Дитячий табір Зефір". Тому просимо потурбуватись про їх оформлення. Це питання безпеки всіх дітей!


Забронюйте путівку on-lineДитинаБатьки


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com