Custom Menu
Latest From Our Blog
 

Ще й місяця не минуло від літніх канікул, але, відчуваємо, що «НамТребаCamp!», бо у ситуації невизначеності в усьому хочеться знову поринути в атмосферу, де о 9-00 сніданок, а о 14-00 – басейн, де ввечері у тебе точно буде вечірка і дискотека, а карпатське повітря і чиста джерельна вода – потурбуються про здоров’я!

Саме тому, з 20 по 28 жовтня ми знову запрошуємо у «Зефір» на осінні канікули «НамТребаCamp!», де, окрім рідних та знайомих вожатих, басейну, комфортних номерів, спортивних і творчих заходів, прогулянок на свіжому карпатському повітрі, приємних сюрпризів та добрих друзів, на дітей чекає ще й святкування наймістичнішого свята року – Halloween!

  База проведення ``НамТребаCamp``

Санаторій «Карпати» – один з кращих санаторіїв Закарпаття, розташований у мальовничому лісопарку урочища Берегвар, у долині ріки Латориця. Прикрасою санаторію є старовинний палац графа Фрідріха Шенборна кінця ХІХ століття. Палац оточений чудовим дендропарком із декоративним озером у центрі.

Діти, які відпочиватимуть за Програмою «Дитячий табір Зефір», розміщатимуться у спальному корпусі №1, у чотримісних номерах з усіма побутовими зручностями (санвузол з гарячою та холодною водою, холодильник, телевізор тощо). У санаторії «Карпати» є басейн, де діти протягом зміни матимуть можливість купатись.

Детально побачити номер можна у відповідному відео на нашому YouTube-каналі.

Санаторій розташований на відстані 1 км від залізничної станції «Карпати» та автобусної зупинки на трасі Київ-Чоп.

  Орієнтовний план заходів осінніх канікул

Розпорядок дня Програми відпочинку «Дитячий табір Зeфір» складено відповідно до сучасних досягнень педагогічної науки та нашого великого практичного досвіду, з урахуванням психологічних та фізичних особливостей дітей. Ранковий блок присвячений навчанню та розвитку дитини на студіях, гуртках та секціях. Денний блок включає в себе рухливі та інтелектуальні ігри, а також спортивні змагання. Вечірній блок включає заходи спрямовані на творчий розвиток дитини. В залежності від організаційних чи погодних умов, контингенту дітей, розпорядок дня може бути змінений чи скорегований. Харчування – 5-и разове (сніданок, обід, полуденок, вечеря, підвечірок).

20 жовтня Поселення, відпочинок після поїздки, об’єднання у команди, тренінги, Осінній квест, вечірня конкурсна програма “Нолики-хрестики”, дискотека, вечірня свічка
21 жовтня Басейн, Осінній квест, гра “Скреббл”, вечірня конкурсна програма “Морський бій” дискотека, вечірня свічка.
22 жовтня Студії, прогулянка у лісі, тренінги, гра “Мафія – Гарбузові крадії”, басейн, велика гра на свіжому повітрі, конкурсна програма “Весела сімейка”, дискотека, вечірня свічка
23 жовтня Студії, прогулянка на свіжому повітрі, гра “Мафія – Гарбузові крадії”, басейн, Halloween-party, дискотека, вечірня свічка
24 жовтня Прогялнка на свіжому повітрі, весела майже інтелектуальна гра “Правда або дія”, зефірне барбекю, кінозал, вечірня свічка
25 жовтня Шоу-програма “Хто зверху?”, басейн, гра на свіжому повітрі “Будь першим”, вечірня конкурсна програма “Поле чудес”, дискотека, вечірня свічка
26 жовтня Студії, басейн, незвичайний фотоквест, вечірня конкурсна програма “Сапер”, дискотека, вечірня свічка
27 жовтня Талант-казино “Мій зможе”, басейн, гра “Янгол-охоронець”,майже інтелектуальна гра “Вірю-Не вірю”, нічний квест, дискотека, вечірня свічка
28 жовтня Прогулянка на свіжому повітрі, вручення призів та подарунків, нагородження грамотами, призова гра “Посмішка Фортуни”, збір речей та роз’їзд дітей
  Зворотній зв'язок

Зворотній зв’язок з батьками протягом зміни забезпечується шляхом публікації фотозвітів на сторінках «Зефіру» у FacebookInstagram та нашому Telegram-каналі.

  Команда фахівців

Протягом усієї програми з дітьми працюватимуть спеціалісти з вищою профільною освітою (соціальні педагоги, педагоги, психологи) та досвідом роботи у дитячих закладах оздоровлення і відпочинку, а також студенти педагогічних факультетів, які пройшли відповідну підготовку. Робота педагогічного колективу здійснюється під керівництвом кандидата педагогічних наук Сватенкова О.В. та кандидата психологічних наук Сватенкової Т.І.

  Вартість програми
 • дати проведення вартість
  20-28 жовтня 2023 9 600 грн

Умови оплати:

 • оплата здійснюється у безготівковій формі на розрахунковий рахунок організатора;
 • оплата може бути здійснена одним або кількома платежами (до початку заїзду).

До вартості входить:

 • проживання у номерах з усіма зручностями;
 • 5-ти разове харчування;
 • анімаційна програма, робота вожатих;
 • медичний супровід дитини протягом відпочинку.

До вартості не входить:

 • трансфер до санаторію «Карпати»
  Організація трансферу

Трансфер організовується централізовано залізничним транспортом із супроводом співробітників Програми відпочинку “Дитячий табір Зефір”. Максимальна вартість 1500 грн. (туди і назад).

Звертаємо Вашу увагу на те, що замовлення квитків на потяг здійснюється за 20 днів до початку зміни. Щодо заявок, які надійшли після оформлення квитків, організація централізованого трансферу здійснюється по можливості.

Також, трансфер може бути здійснений самостійно за адресою: Карпати, 1, Мукачівський район, Закарпатська область (18 км не доїжджаючи до міста Мукачево по трассі М06 Київ-Чоп).

  Акційні пропозиції та програми лояльності

Акційні пропозиції та програми лояльності не сумуються – ви можете скористатися лише однією із запропонованих

Раннє бронювання

Оплатіть Осінні канікули до 29 вересня (включно) і отримайте знижку 500 грн. Відповідно, вартість відпочинку дитини становитиме 9100 грн.

Приведи друга

Знижка нараховується лише за друзів, які ніколи не відпочивали за Програмою відпочинку ``Дитячий табір Зефір``. Знижка для дитини, яка ``приводить друзів`` вираховується за формулою n*500 грн. 00 коп., де n - кількість ``приведених`` друзів.

Зефірна сімейка

Якщо на одну зміну їдуть рідні брати чи сестри, то вартість послуг організації Курсу за програмою «Дитячий табір Зефір» для них зменшується на 250 грн.

Вітаємо!

Дана програма лояльнсті - це наш маленький подарунок для дітей, чий день народження припадає на дати проведення зміни. Розмір снижки - 500 грн.

Почесний Зефірівець

Отримайте одноразову знижку за літні зміни у ``Зефірі``, яка становить n*2%, де n - кількість літніх змін 2023 року, які дитина відпочивала у нас! Наприклад, якщо дитина була у нас 2 зміни, то отримає знижку 4% (384 грн.)

Захисник

Ми пишаємося захисниками нашої рідної країни і тому надаємо знижку 500 грн. для дітей військових ЗСУ. Нехай це буде наш маленький внесок у спільну перемогу!

  Необхідні довідки та копії документів
 • Копія свідоцтва про народження дитини;
 • Копія довідки про щеплення;
 • Медичний огляд дитини, враховуючи військовий стан, ми забезпечуємо по приїзді у санаторій “Карпати”
  Бронювання online
Дитина
Батьки чи родичі
Не обов'язково, можна надіслати пізніше, або привезти на заїзд