Custom Menu
Latest From Our Blog
 

«Дитячий табір Зефір» з 25 березня по 01 квітня запрошує на весняні канікули! Фантастична природа Закарпаття, яка оживає після зимової сплячки, чисте гірське повітря, критий басейн, комфортні двомісні номери, а також змістовна, активна, цікава та динамічна програма відпочинку з квестами, іграми, конкурсами та дискотеками нададуть наснаги дітям фінальну чверть цього навчального року!

  База проведення Програми відпочинку ``Диятчий табір Зефір``

Санаторій «Карпати» – один з кращих санаторіїв Закарпаття, розташований у мальовничому лісопарку урочища Берегвар, у долині ріки Латориця. Прикрасою санаторію є старовинний палац графа Фрідріха Шенборна кінця ХІХ століття. Палац оточений чудовим дендропарком із декоративним озером у центрі.

Діти, які відпочиватимуть за Програмою «Дитячий табір Зефір», розміщатимуться у спальному корпусі №1, у двомісних номерах з усіма побутовими зручностями (санвузол з гарячою та холодною водою, холодильник, телевізор тощо). У санаторії «Карпати» є басейн, де діти протягом зміни матимуть можливість купатись.

Санаторій розташований на відстані 1 км від залізничної станції «Карпати» та автобусної зупинки на трасі Київ-Чоп.

  Орієнтовний план заходів осінніх канікул

Розпорядок дня Програми відпочинку «Дитячий табір Зeфір» складено відповідно до сучасних досягнень педагогічної науки та нашого великого практичного досвіду, з урахуванням психологічних та фізичних особливостей дітей. Ранковий блок присвячений навчанню та розвитку дитини на студіях, гуртках та секціях. Денний блок включає в себе рухливі та інтелектуальні ігри, а також спортивні змагання. Вечірній блок включає заходи спрямовані на творчий розвиток дитини. В залежності від організаційних чи погодних умов, контингенту дітей, розпорядок дня може бути змінений чи скорегований. Харчування – 5-и разове (сніданок, обід, полуденок, вечеря, підвечірок).

25 березня Поселення, відпочинок після поїздки, об’єднання у команди, тренінги, Креативний відео-квест, вечірня конкурсна програма “Нолики-хрестики”, дискотека, вечірня свічка
26 березня Студії, прогулянка у лісі, тренінги, гра “Мафія”, басейн, велика гра на свіжому повітрі, конкурсна програма “Весела сімейка”, дискотека, вечірня свічка
27 березня Студії, прогулянка на свіжому повітрі, гра “Мафія”, басейн, конкурсна програма “Сапер”, дискотека, вечірня свічка
28 березня Поїздка на термальні джерела / ковзанку / аквапарк, прогулянка на свіжому повітрі, зефірне барбекю, кінозал, вечірня свічка
29 березня Студії, басейн, гра на свіжому повітрі “Будь першим”, вечірня конкурсна програма “Поле чудес”, дискотека, вечірня свічка
30 березня Студії, басейн, незвичайний фотоквест, вечірня конкурсна програма “Мафія”, дискотека, вечірня свічка
31 березня Студії, басейн, гра “Янгол-охоронець”,майже інтелектуальна гра “Вірю-Не вірю”, нічний квест, дискотека, вечірня свічка
01 квітня Прогулянка на свіжому повітрі, вручення призів та подарунків, нагородження грамотами, призова гра “Посмішка Фортуни”, збір речей та роз’їзд дітей
  Зворотній зв'язок

Зворотній зв’язок з батьками протягом зміни забезпечується шляхом публікації фотозвітів на сторінках «Зефіру» у Facebook та Instagram, а також у спеціально створеній групі в Телеграм.

  Команда фахівців

Протягом усієї програми з дітьми працюватимуть спеціалісти з вищою профільною освітою (соціальні педагоги, педагоги, психологи) та досвідом роботи у дитячих закладах оздоровлення і відпочинку, а також студенти педагогічних факультетів, які пройшли відповідну підготовку. Робота педагогічного колективу здійснюється під керівництвом кандидата педагогічних наук Сватенкова О.В. та кандидата психологічних наук Сватенкової Т.І.

  Вартість програми
 • дати проведення вартість
  25.03 – 01.04.2023 10 400 грн

Умови оплати:

 • оплата здійснюється у безготівковій формі на розрахунковий рахунок організатора;
 • оплата може бути здійснена одним або кількома платежами (до початку заїзду).

До вартості входить:

 • проживання у двомісних номерах з усіма зручностями;
 • 5-ти разове харчування;
 • анімаційна програма, робота вожатих;
 • медичний супровід дитини протягом відпочинку.

До вартості не входить:

 • трансфер до санаторію «Карпати»
  Організація трансферу

Трансфер організовується централізовано залізничним транспортом із супроводом співробітників Програми відпочинку “Дитячий табір Зефір”. Орієнтовна вартість 1600 грн. (туди і назад) – купейний вагон.

Звертаємо Вашу увагу на те, що замовлення квитків на потяг здійснюється за 20 днів до початку зміни. Щодо заявок, які надійшли після оформлення квитків, організація централізованого трансферу здійснюється по можливості.

Також, трансфер може бути здійснений самостійно за адресою: Карпати, 1, Мукачівський район, Закарпатська область (18 км не доїжджаючи до міста Мукачево по трассі М06 Київ-Чоп).

  Акційні пропозиції та програми лояльності

Акційні пропозиції та програми лояльності не сумуються – ви можете скористатися лише однією із запропонованих

Раннє бронювання

Оплатіть Весняні канікули до 05 березня (включно) і отримайте знижку 800 грн. Відповідно, вартість відпочинку дитини становитиме 9600 грн.

Приведи друга

Знижка нараховується лише за друзів, які ніколи не відпочивали за Програмою відпочинку ``Дитячий табір Зефір``. Знижка для дитини, яка ``приводить друзів`` вираховується за формулою n*500 грн. 00 коп., де n - кількість ``приведених`` друзів.

Зефірна сімейка

Якщо на одну зміну їдуть рідні брати чи сестри, то вартість послуг організації Курсу за програмою «Дитячий табір Зефір» для них зменшується на 250 грн.

Вітаємо!

Дана програма лояльнсті - це наш маленький подарунок для дітей, чий день народження припадає на дати проведення зміни. Розмір снижки - 500 грн.

Почесний Зефірівець

Отримайте одноразову знижку за літні зміни у ``Зефірі``, яка становить n*2%, де n - кількість літніх змін 2022 року, які дитина відпочивала у нас! Наприклад, якщо дитина була у нас 2 зміни, то отримає знижку 4% (416 грн.)

Захисник

Ми пишаємося захисниками нашої рідної країни і тому надаємо знижку 800 грн. для дітей військових ЗСУ. Нехай це буде наш маленький внесок у спільну перемогу!

  Необхідні довідки та копії документів
 • Копія свідоцтва про народження дитини;
 • Копія довідки про щеплення;
 • Медичний огляд дитини, враховуючи військовий стан, ми забезпечуємо по приїзді у санаторій “Карпати”
  Бронювання online
Дитина
Батьки чи родичі
Не обов'язково, можна надіслати пізніше, або привезти на заїзд