Custom Menu
Latest From Our Blog
 

З 23 по 30 березня «Дитячий табір Зефір» запрошує до Закарпаття на весняні канікули «КіноВесна»! На нашому YouTube-каналі вже кілька сотень відео, проте справжніх короткометражок із сюжетом та акторською грою ми не знімали давненько. Думаємо, що весна 2024 року – саме той час!

Проте, протягом восьми днів весняних канікул ми будемо не тільки знімати наш маленький шедевр, а й весело проведемо час граючи в інтелектуальні та рухливі ігри, проходячи квести, розважаючись на веселих шоу та конкурсних програмах, танцюючи на запальних дискотеках та багато-багато іншого!

А ще – безпека та чудова природа Закарпаття, шведська лінія у столовій, комфортні номери зі зручностями, море відео та фото, безпосереднє спілкування та веселі жарти, нові та старі друзі, уважні і турботливі вожаті! Зарядіться позитивною енергією на завершення навчального року разом із «Зефіром»!

  База проведення Весняних канікул

Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» реалізується на базі санаторію “Сонячне Закарпаття”, який розташований за адресою вул.Курортна 1а, с.Поляна, Свалявський район, Закарпатська область.

Діти, які відпочиватимуть за Програмою «Дитячий табір Зефір», розміщатимуться у спальному корпусі №1, у дво-, три або чотиримісних номерах з усіма побутовими зручностями (санвузол з гарячою та холодною водою, холодильник, телевізор тощо).

Детально побачити номер можна у відповідному відео на нашому YouTube-каналі.

Головною перевагою «Зефіру» у «Сонячному Закарпатті» є харчування, яке здійснюється у форматі шведської лінії, є різноманітним, смачним та відповідає запитам сучасних дітей.

  Орієнтовний план заходів весняних канікул

Розпорядок дня Програми відпочинку «Дитячий табір Зeфір» складено відповідно до сучасних досягнень педагогічної науки та нашого 9-річного практичного досвіду, з урахуванням психологічних та фізичних особливостей дітей. Ранковий блок присвячений навчанню та розвитку дитини на студіях, гуртках та секціях. Денний блок включає в себе рухливі та інтелектуальні ігри, а також спортивні змагання. Вечірній блок включає заходи спрямовані на творчий розвиток дитини. В залежності від організаційних чи погодних умов, контингенту дітей, розпорядок дня може бути змінений чи скорегований. Харчування – 5-и разове (сніданок, обід, полуденок, вечеря, підвечірок).

Весняні канікули “КіноВесна” (23-30 березня)

23 березня Добрий день

Окрім того, що ми поселимось, відпочинемо з дороги, пройдемо “Кастинг-Квест”, розважимось під час конкурсної програми “Нолики-хрестики” та потанцюємо на дискотеці, ми будемо знайомитись, шукати спільні інтереси, хоббі чи події у житті з використанням різноманітних тренінгових вправ, жартівливих анкет та спілкування! Також ми поговоримо про сенарій та  розподілимо ролі у нашому мега-супер-крутому фільмі!

24 березня Креативний день

У «Зефірі» кожен день креативний, але саме сьогодні ми почнемо зйомки нашого фільму! Проте, не увесь же день знімати?! Ми запропонуємо зефірятам покреативити, створюючи модні кіношні образи до шоу-програми «Fashion is my Profession», а також зіграємо у майже інтелектуальну та дуже креативну гру «Вірю / Не вірю». Ну а дискотека, свічка, море спілкування та жартів – це обов’язкові елементи кожного дня!

25 березня Яскравий день

У цей день ми продовжимо знімати наш шедевр, але, окрім того, ми ще весело проведемо час на свіжому повітрі, граючи у цікаву активну командну гру «Будь першим!» та спробуємо знайти усі підказки на шляху до скарбу під час нічного квесту! А яскравим цей день зробить аквагрим, face-art та «Не-Чорно-Білий» дрес-код протягом дня!

26 березня Детективний день

У цей день зміни ми зіграємо у жартівливо-детективну та шахрайсько-комунікативну гру «Майстри маркетингу: проєкт Касабланка» – нашу авторську розробку, якої немає у жодному іншому таборі! Окрім того, ми випробуємо вдачу у креативному казино «Мій зможе!» та позмагаємось у влучності під час вечірньої конкурсної програми «Морський бій»!

27 березня Розумний день

Протягом цього дня весняних канікул ми продовжимо знімати наш фільм та грати у гру «Майстри маркетингу: проєкт Касабланка». Також ми зіграємо у веселу та рухливо-інтелектуальну гру «Правда або дія», згадаємо літери під час вечірки «Поле чудес» і спробуємо здогадатись хто ж був нашим «Янголом-охоронцем» протягом дня!

28 березня Смачний день

У смачний день ми обов’язково сходимо на зефірне барбекю – наша чудова традиція, яку ми підтримуємо більше семи років, – з шоколадним фонтаном, фруктами та печивом! Після відпочинку ми зіграємо у гру «#ЗефірChallenge», тому у цей день чекайте кілька прямих ефірів у нашому Instagram! А ще прогулянки, зйомки фільму, вечірня конкурсна програма «Сапер», дискотека, свічка – усе як ви любите!

29 березня Цікавий день

У цей день ми маємо переглянути результати нашої творчості – фільм, який будемо знімати протягом зміни. Проте, кінозал буде лише «вишенькою на торті» цікавої та насиченої програми: прогулянки, студії, весела гра «Скреббл», конкурсна програма «Хрещений батько», дискотека та вечірня свічка, створять позитивний настрій та умови для змістовного дозвілля!

30 березня Фінальний день

У «Зефірі» у фінальний день зміни ми ледь встигаємо зібрати речі, адже діти цілий день зайняті різноманітними іграми та заходами! Цей день не стане виключенням! Традиційна призова гра «Посмішка Фортуни», подарунки, грамоти, «Пошта дружби» та багато іншого чекає на зефірят у цей день!

  Зворотній зв'язок

Зворотній зв’язок з батьками протягом зміни забезпечується шляхом публікації фотозвітів на сторінках «Зефіру» у FacebookInstagram та нашому Telegram-каналі.

  Команда фахівців

Протягом усієї програми з дітьми працюватимуть спеціалісти з вищою профільною освітою (соціальні педагоги, педагоги, психологи) та досвідом роботи у дитячих закладах оздоровлення і відпочинку, а також студенти педагогічних факультетів, які пройшли відповідну підготовку. Робота педагогічного колективу здійснюється під керівництвом кандидата педагогічних наук Сватенкова О.В. та кандидата психологічних наук Сватенкової Т.І.

  Вартість програми
 • дати проведення вартість
  Весняні канікули (23.03 – 30.03.2024) 10 800 грн

Умови оплати:

 • оплата здійснюється у безготівковій формі на розрахунковий рахунок організатора;
 • оплата може бути здійснена одним або кількома платежами (до початку заїзду).

До вартості входить:

 • проживання у номерах з усіма зручностями;
 • 5-ти разове харчування;
 • анімаційна програма, робота вожатих;
 • медичний супровід дитини протягом відпочинку.

До вартості не входить:

 • трансфер до санаторію «Карпати»
 • екскурсії протягом зміни
  Організація трансферу

Трансфер організовується централізовано залізничним транспортом із супроводом співробітників Програми відпочинку “Дитячий табір Зефір”. Максимальна вартість 1600 грн. (туди і назад).

Звертаємо Вашу увагу на те, що замовлення квитків на потяг здійснюється за 20 днів до початку зміни. Щодо заявок, які надійшли після оформлення квитків, організація централізованого трансферу здійснюється по можливості.

Також, трансфер може бути здійснений самостійно за адресою: вул.Курортна 1а, с.Поляна, Свалявський район, Закарпатська область

  Акційні пропозиції та програми лояльності

Акційні пропозиції та програми лояльності не сумуються – ви можете скористатися лише однією із запропонованих

Раннє бронювання

Оплатіть Весняні канікули до 29 лютого (включно) і отримайте знижку 800 грн. Відповідно, вартість відпочинку дитини становитиме 10 000 грн.

Приведи друга

Знижка нараховується лише за друзів, які ніколи у нас не відпчивали. Знижка для дитини, яка ``приводить друзів`` вираховується за формулою n*500 грн. 00 коп., де n - кількість ``приведених`` друзів.

Зефірна сімейка

Якщо на одну зміну їдуть рідні брати чи сестри, то вартість послуг організації Курсу за програмою «Дитячий табір Зефір» для них зменшується на 250 грн.

Вітаємо!

Дана програма лояльнсті - це наш маленький подарунок для іменинників під час зміни! Розмір снижки - 500 грн. Відповідно, вартість відпочинку становитиме 10 300 грн.

Почесний Зефірівець

Отримайте одноразову знижку за літні зміни у ``Зефірі``, яка становить n*2%, де n - кількість літніх змін 2023 року, які дитина відпочивала у нас! Наприклад, якщо дитина була у нас 2 зміни, то отримає знижку 4% (350 грн.)

Захисник

Ми пишаємося захисниками нашої рідної країни і тому надаємо знижку 800 грн. для дітей військових ЗСУ. Нехай це буде наш маленький внесок у спільну перемогу!

  Необхідні довідки та копії документів
 • Копія свідоцтва про народження дитини;
 • Копія довідки про щеплення;
 • Медичний огляд дитини, враховуючи військовий стан, ми забезпечуємо по приїзді у санаторій “Сонячне Закарпаття”
  Бронювання online
Дитина
Батьки чи родичі
Не обов'язково, можна надіслати пізніше, або привезти на заїзд


Дитина
Батьки чи родичі
Не обов'язково, можна надіслати пізніше, або привезти на заїзд