Custom Menu
Latest From Our Blog
 

Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» 18 червня відкрила шостий поспіль літній сезон! Перший день першої зміни для багатьох зефірят розпочався ще 17 числа, коли сіли у поїзд і рушили до нових пригод, вражень та друзів! Мабуть, саме тому, навіть у тих, хто «планував», не вийшло довго сумувати за батьками, домашніми улюбленцями та іграшками, адже поруч одразу нові друзі, ігри, спілкування. За вікном – нові пейзажі, міста та села. У руці – ручка, а на столі – «Анкета друзів», «Уно», шашки чи «Мафія». Одним словом – поїздка пройшла весело та без проблем. Хіба що Зефірич тепер точно знає де у Києві Центральний, а де Південний вокзал =)

Протягом першого дня у Санаторії «Карпати», де власне і розташувався «Зефір» ми поснідали, заселились у комфортні двомісні номери, відпочили після довгої поїздки та зустріли зефірят, які приїхали з батьками самостійно. Найскладнішим моментом тут завжди було поселення, проте, 17 годин у поїзді нам суттєво у цьому допомогли, адже діти вже роззнайомились і подружились!

Пообідавши, ми, враховуючи, що «тиха година» була зранку зранку, об’єднались у команди (на першій зміні у нас їх три: Гріфіндор, Рейвенкло та Хафлпаф) і рушили знайомитись та придумувати сценарій своєї презентації під час творчого заходу «Доброго вечора! Ми з України», який ми обов’язково запишемо на відео і викладемо на нашому YouTube-каналі, а також спробуємо показати у прямому етері на платформі Zoom (про що обов’язково повідомимо у наших соціальних мережах та Телеграм-каналі).

Ну і який же перший день без великої гри? Цього разу за «Грибами» у Чорний ліс пішли команди «Снітч» (капітан – Маша Ярмолюк) та «ГП» (капітан – Єгор Федулов). Команди були майже рівними за силою та прагненням до перемоги, проте, трохи більше досвіду у подібних баталіях допоміг команді «Снітч» здобути перемогу з рахунком 35-27! Вітаємо!

А ввечері на дітей чекали вечірка та дискотека. «Конкурс акторської майстерності» завжди проходить весело, адже тут кожен може проявити свої акторські здібності і таланти, пожартувати та пофантазувати – одним словом, робити усе те, що люблять діти! У напруженій боротьбі креативності і командної роботи перемогу здобула … дружба! Усі наші факультети отримали по 4 бали від членів журі за результатами трьох конкурсів!

І на завершення дня – дискотека! Зефірівська дискотека – це неповторна подія, де навіть ті, хто ніколи не танцював, починають підтупцювати ногами, хитати головою і «підтанцьовувати очима» =) Було весело, драйвово та дуже атмосферно, адже вечірні заходи ми проводили поруч із замком Шенборнів!

Усі світлини можна переглянути на нашій сторінці у Facebook. Будемо вдячні за вподобайки, коментарі та репости і триматимемо Вас у курсі подій першої зміни літа 2022 року Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» у Карпатах!