Custom Menu
Latest From Our Blog
 

Зимовий відпочинок

Зимові канікули в Зефірі! (23 грудня – 06 січня)

Дитячий табір Зефір у Карпатах з 23 грудня по 6 січня запрошує на зимові канікули! З 23 по 29 грудня – зміна «Різдвяні історії», а з 31 грудня по 06 січня – «Новорічні історії». Проте, можна приїхати на обидві і провести п’ятнадцять чудових днів у Закарпатті, причому 15-й день – у подарунок!
Читати далі

Зима – це казкова пора року! Пухнастий білий сніг вкриває землю, даруючи дітям незабутні позитивні емоції та відкриваючи незліченні можливості для розваг – гра у сніжки, катання на ковзанах, лижах та санчатах, можливість зліпити сніговика чи справжню фортецю! Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» у грудні, січні та лютому пропонує відсвяткувати разом Новий Рік і Різдво, взяти участь у найкориснішому Таборі вихідного дня – виїзному занятті Психологічної студії «Альтернатива», а також відсвяткувати наш День народження!

Зазвичай, зимову програму ми розпочинаємо у передостанні вихідні року, що минає. Вікенд ми наповнюємо корисними вправами, цікавим спілкуванням та новими знаннями, які кожен, хто бажає, може отримати під час дводенного виїзного тренінгу Психологічної студії «Альтернатива». Детальніше про неї можна почитати на сторінках нашого сайту, а фотозвіти минулих років можна переглянути на нашій сторінці у Facebook – 2017 рік2018 рік2019 рік, 2020 рік

Одразу ж після дводенного тренінгу ми, зазвичай, розпочинаємо новорічну зміну. Щороку наша команда вигадує нову тематику, заходи, конкурси та фішки, але незмінними залишаються чудовий настрій, активність, спілкування та новорічний салют! Бажаєте відсвяткувати Новий рік не з олів’є та телевізором, а на дискотеці з друзями – тоді варто бронювати місце на нашу новорічну зміну! Щоб розвіяти останні сумніви можна переглянути фотозвіти на нашій сторінці у Facebook – 2017 рік2018 рік2019 рік, 2020 рік, 2021 рік.

Різдвяна зміна – це яскраве продовження зимових канікул! Ці зміни чимось схожі, але команда програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» щороку вигадує неповторні цікавинки, які роблять кожен зимовий день з нами змістовним та цікавим. Як проходили Різдвяні зміни минулих років можна переглянути у нашому Instagram та Facebook – 2017 рік2018 рік2019 рік, 2020 рік

А завершує програму зимових змін найурочистіший табір вихідного дня – День народження Зефіру! Солодкий стіл, подарунки, дискотека, ігри та, звичайно ж, святковий салют – усе це та багато іншого створюють справжню зефірівську атмосферу, яка й робить нас неповторним та улюбленим для багатьох дітей місцем відпочинку! Фотозвіти про нашу першу, другу та третю річницю можна переглянути на нашій сторінці у Facebook – 2017 рік2018 рік2019 рік, 2020 рік

Про що ще варто сказати? Мабуть, про те, що ми завжди пам’ятаємо про безпеку та збереження здоров’я наших дітей в морозні зимові дня та ночі. Саме тому, усі активні заходи та ігри ми проводимо у приміщенні – спортивному залі, холах, конференц-залах тощо. В той же час, ми не забуваємо двічі на день гуляти на вулиці та дихати чудовим зимовим повітрям. Гарячий чай та посилена увага до форми одягу і взуття дітей – неодмінні елементи роботи нашої команди взимку.

А ще ми знімаємо гарні відеопривітання, щедрівки та колядки, які можна переглянути на нашому YouTube-каналі!

Отже, Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» взимку – це чудова можливість зарядитись позитивними емоціями та енергією на другу половину навчального року, відсвяткувати Новий рік з друзями, активно відпочити та відволіктися від буденності. Чекаємо!

Дитина
Батьки чи родичі
Не обов'язково, можна надіслати пізніше, або привезти на заїзд