Custom Menu
Latest From Our Blog
 

Відпочинок восени

Осінь – це пора сірих буднів, прохолодних дощів та опалого листя. Сумно? Мабуть. Але тільки не для дітей, які відпочивають восени за нашими програмами! У треті вихідні вересня ми запрошуємо на Зефірник – це традиційна зустріч друзів, де ми разом згадуємо літо! Веселі ігри, дискотеки, улюблені вожаті, спілкування – усе це та багато іншого і називається Табір вихідного дня «Зефірник». Фото з попередніх заходів можна подивитись на нашій сторінці у Facebook – Зефірник-2017, Зефірник-2018, Зефірник-2019, Зефірник-2020

Наприкінці жовтня ми запрошуємо дітей на Halloween та Осінні канікули. Зі святом все зрозуміло – костюмчик пострашніше, грим пояскравіше і солодкий приз та знижка на відпочинок твої. Але Табір вихідного дня «Halloween» у Zефірі – це не лише костюмована вечірка, а й ігри, квести, конкурси та, звичайно ж, зефірне барбекю! Фотозвіти можна переглянути на нашій сторінці у Facebook – Halloween-2017Halloween-2018Halloween-2019.

 

Тематика осінніх канікул щороку різна. У 2017 та 2019 році – це був PROSTO_Camp, у 2018 році – це була подорож до США, у 2017 ми запропонували тренінги з безпечної поведінки, у 2018 – хот-доги на кострі, а у 2019 – йогу, англійську та басейн! Кожного разу ми вигадуємо щось нове, щоб бути цікавими. Фотозвіти про осінні канікули можна подивитись на нашій сторінці у Facebook – Осінь-2017Осінь-2018Осінь-2019.

Наприкінці осені, у листопаді, ми зазвичай запрошуємо дітей на Табір вихідного дня «BackToЛіто». Це захід, який допомагає нам згадати яскраві моменти найтеплішої пори року, поспілкуватися з друзями, побачитись з улюбленими вожатими, пограти у веселі та активні ігри, потанцювати на драйвовій дискотеці та багато-багато іншого!

Якщо літом ми знімаємо аматорські фільми чи серіали, то «BackToЛіто» перетворюється на «Золотий Зефір» – нашу кінопремію, де ми відзначаємо найкращих акторів, режисерів, сценаристів та операторів. На нашому YouTube-каналі ви можете переглянути наші численні шедеври: перший сезон серіалу «КислоОпасноМолочные» та його продовження, мультфільм «Солодка Zефірія» та казково-загадковий детектив «Ріпка».

Актуальні програми з’являються на цій сторінці та на наших сторінках у соціальних мережах за один-два місяці до їх початку. Тож завітайте восени до «Зефіру» та подаруйте собі промінчик радості і тепла з-поміж сірих осінніх буднів!

Дитина
Батьки чи родичі
Не обов'язково, можна надіслати пізніше, або привезти на заїзд