Custom Menu
Latest From Our Blog
 

«Дитячий табір Зефір» запрошує у літо буремного 2022 року! Під час війни головним для організації дитячого відпочинку є безпека! Саме тому, улюблені великі ігри, дискотеки, квести та студії проходитимуть у Санаторії «Карпати», який розташований на сонячному Закарпатті – найбезпечнішому регіоні нашої рідної України! Сімейна атмосфера, індивідуальний підхід, досвідчені вожаті, різноманітна програма, критий басейн, поїздка до аквапарку – усе це та багато іншого очікують на дітей протягом літа!

На весь період зміни діти об’єднуються в команди за віком по 10-15 чоловік. Майстер-класи та студії розроблені та адаптовані для дітей різного віку профільними спеціалістами, квести та інші заходи передбачають об’єднання дітей у різновікові команди під керівництвом досвідчених вожатих.

Протягом трьох літніх місяців «Дитячий табір Зефір» запрошує на п’ять змін програми «Легенди Карпат». Традиційно для нас кожна зміна має свою тематику, «фішки» та ексклюзивні заходи. Тому, далі представимо кожну зміну.

  Графік літніх змін
 • тема зміни дати проведення
  1-а зміна Гаррі Поттер у школі мольфарів 18.06 – 30.06.2022
  2-а зміна Аніме Синевир 02.07 – 14.07.2022
  3-я зміна КарпатCraft 16.07 – 28.07.2022
  4-а зміна Скарби Довбуша 30.07 – 11.08.2022
  5-а зміна Кубок Перуна 13.08 – 25.08.2022

1-а зміна – Гаррі Поттер у школі мольфарів (18.06 – 30.06.2022)
У українських Карпатах є справжні чаклуни, майстерності та знанням яких позаздрив би і сам Дамблдор! Так – це мольфари! Саме їх майстерності та вмінням будуть вчитися наші Гаррі Поттери та Герміони під час першої зміни Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» у Карпатах. Ми познайомимось з природою Карпат, проведемо цікаві та яскраві фізико-хімічні експерименти, влаштуємо конкурс на найкращий костюм героїв улюбленої серії книжок та багато іншого. Також обов’язково проведемо турнір з «Квідічу»!

2-а зміна – Аніме Синевир (02.07 – 14.07.2022)

З-поміж аніме є й такі, які засновані на традиційних японських міфах, переказах, легендах і притчах. Саме тому, занурившись у фольклор українських Карпат, нам спало на думку, що Говерла, Довбуш, Повітруля, Синь та Вир тощо можуть стати героями українських манг, які ми запропонуємо створити зефірятам під час зміни. Окрім того, у програмі зміни популярний минулого року конкурс косплей-образів, цікаве і головоломне орігамі, мафія «Таємниці Йокогами» та багато-багато іншого.

3-я зміна – КарпатCraft (16.07 – 28.07.2022)
На створення програми цієї зміни нас надихнула всесвітньовідома гра Minecraft. Тому, протягом цих дванадцяти днів ми будемо створювати і досягати, працювати індивідуально і в командах задля досягнення особистих та спільних цілей. Зрозуміло, що довбати Карпатські гори у пошуках будівельних матеріалів ми не будемо, але цікаві, змістовні, веселі та посильні для кожного віку завдання ми обов’язково запропонуємо! Окрім того, деякі з них будуть пов’язані з традиційними західноукраїнськими ремеслами – розписом, плетінням, ліпленням тощо.

4-а зміна – Скарби Довбуша (30.07 – 11.08.2022)
Велика економічна гра, яка так сподобалась зефірятам минулого року, цього літа заграє новими фарбами та відтінками! Діти не лише познайомляться з основами економіки, отримають можливість відкрити власний бізнес, влаштуватись на роботу, відкрити депозит, виграти в лотерею чи придбати щось на аукціоні, а й поринуть у веселі пригоди під час пошуку скарбів нашого Карпатського Робін Гуда!

5-а зміна – Кубок Перуна (13.08 – 25.08.2022)
Зміна-змагання, зміна-турнір, зміна-конкурс – це все про фінальну зміну літа 2022 року! Протягом цих дванадцяти днів кожен зефірівець та кожна команда будуть змагатись за кубки та грамоти в індивідуальних та командних заліках! Кожна велика гра, кожен турнір, кожна вечірка чи виступ наближатимуть дітей до перемоги та чудових подарунків! Звичайно ж ми ще відсвяткуємо День незалежності України, знімемо кілька відео та влаштуємо яскраве завершення літа!

  База проведення Програми відпочинку ``Дитячий табір Зефір``

Санаторій «Карпати» – один з кращих санаторіїв Закарпаття, розташований у мальовничому лісопарку урочища Берегвар, у долині ріки Латориця. Прикрасою санаторію є старовинний палац графа Фрідріха Шенборна кінця ХІХ століття. Палац оточений чудовим дендропарком із декоративним озером у центрі.

Діти, які відпочиватимуть за Програмою «Дитячий табір Зефір», розміщатимуться у спальному корпусі №1, у двомісних номерах з усіма побутовими зручностями (санвузол з гарячою та холодною водою, холодильник, телевізор тощо). У санаторії «Карпати» є басейн, де діти протягом зміни матимуть можливість купатись.

Санаторій розташований на відстані 1 км від залізничної станції «Карпати» та автобусної зупинки на трасі Київ-Чоп.

  Типовий розпорядок дня:

Розпорядок дня Програми відпочинку «Дитячий табір Зeфір» складено відповідно до сучасних досягнень педагогічної науки, з урахуванням психологічних та фізичних особливостей дітей. Ранковий блок присвячений навчанню та розвитку дитини на студіях, гуртках та секціях. Денний блок включає в себе рухливі та інтелектуальні ігри, а також спортивні змагання. Вечірній блок включає заходи спрямовані на творчий розвиток дитини. В залежності від організаційних чи погодних умов, контингенту дітей, розпорядок дня може бути змінений чи скорегований.

9-00 Підйом
9-30 Сніданок
10-00 Тематичні майстер-класи, студії, купання
13-30 Обід
14-00 Час для відпочинку та спілкування
16-00 Полуденок
16-20 Гра на свіжому повітрі / інтелектуальна гра / спортивні змагання
18-30 Вечеря
19-30 Вечірня шоу-програма
20-30 Дискотека
21-30 Друга вечеря
22-00 Вечірні посиденьки
22-30 Відбій
  Зворотній зв'язок

Зворотній зв’язок з батьками протягом зміни забезпечується шляхом публікації фотозвітів на сторінках «Зефіру» у Facebook та Instagram, а також інформаційних повідомлень з описом подій, які відбулися під час зміни на нашому сайті у розділі Новини Зефіру.

  Команда фахівців

Протягом усієї програми з дітьми працюватимуть спеціалісти з вищою профільною освітою (соціальні педагоги, педагоги, психологи) та досвідом роботи у дитячих закладах оздоровлення і відпочинку, а також студенти педагогічних факультетів, які пройшли відповідну підготовку. Робота педагогічного колективу здійснюється під керівництвом кандидата педагогічних наук Сватенкова О.В. та кандидата психологічних наук Сватенкової Т.І.

  Вартість програми
 • дати проведення вартість
  1-а зміна 18.06 – 30.06.2022 13 200 грн
  2-а зміна 02.07 – 14.07.2022 13 200 грн
  3-я зміна 16.07 – 28.07.2022 13 200 грн
  4-а зміна 30.07 – 11.08.2022 13 200 грн
  5-а зміна 13.08 – 25.08.2022 13 200 грн

Умови оплати:

 • оплата здійснюється у безготівковій формі на розрахунковий рахунок організатора;
 • оплата може бути здійснена одним або кількома платежами (до початку заїзду).

До вартості входить:

 • проживання у двомісних номерах з усіма зручностями;
 • 5-ти разове харчування;
 • анімаційна програма, робота вожатих;
 • медичний супровід дитини протягом відпочинку;
 • страхування дитини від нещасного випадку на весь період відпочинку.

До вартості не входить:

 • трансфер до санаторію «Карпати»
  Організація трансферу

Трансфер організовується централізовано залізничним транспортом із супроводом співробітників Програми відпочинку “Дитячий табір Зефір”. Орієнтовна вартість 1200 грн. (туди і назад).

Звертаємо Вашу увагу на те, що замовлення квитків на потяг здійснюється за 10-20 днів до початку зміни. Щодо заявок, які надійшли після оформлення квитків, організація централізованого трансферу здійснюється по можливості.

Також, трансфер може бути здійснений самостійно за адресою: Карпати, 1, Мукачівський район, Закарпатська область (18 км не доїжджаючи до міста Мукачево по трассі М06 Київ-Чоп).

  Акційні пропозиції та програми лояльності

Акційні пропозиції та програми лояльності не сумуються – ви можете скористатися лише однією із запропонованих

Відмінник

До 29 червня (включно) отримайте знижку на І-у чи ІІ-у зміну Літа 2022, яка дорівнює середньому балу річного табеля дитини за цей навчальний рік у відсотках!

Приведи друга

Знижка нараховується лише за друзів, які ніколи не відпочивали за Програмою відпочинку ``Дитячий табір Зефір``. Знижка для дитини, яка ``приводить друзів`` вираховується за формулою n*500 грн. 00 коп., де n - кількість ``приведених`` друзів.

Зефірна сімейка

Якщо на одну зміну їдуть рідні брати чи сестри, то вартість послуг організації Курсу за програмою «Дитячий табір Зефір» для них зменшується на 250 грн.

Вітаємо!

Дана програма лояльнсті - це наш маленький подарунок для дітей, чий день народження припадає на дати проведення зміни. Розмір снижки - 500 грн.

Почесний Зефірівець

За умови повної оплати першої зміни, Ви отримуєте знижку 4% на другу зміну, 6% - на третю, 8% - на четверту, 10% - на п'яту. ``Почесний Зефірівець`` діє лише під час літніх канікул. Якщо під час будь-якої зі змін Ви користуєтесь будь-якою іншою програмою лояльності, то знижка обнуляється.

Захисник

Ми пишаємося захисниками нашої рідної країни і тому надаємо знижку 1000 грн. для дітей військових ЗСУ. Нехай це буде наш маленький внесок у спільну перемогу!

Зауважимо також, що 300 грн. з кожної путівки ми будемо перераховувати на потреби Збройних сил України!

  Необхідні довідки та копії документів

Звертаємо Вашу увагу на те, що без вказаних довідок дитина не буде прийнята до Програми відпочинку “Дитячий табір Зефір”. Тому просимо потурбуватись про їх оформлення. Це питання безпеки всіх дітей!

 • Копія свідоцтва про народження дитини;
 • Медична довідка за формою 079/о;
 • Копія довідки про щеплення (може бути вписана у довідку за формою 079/о);
 • Довідка про стан санепідемоточення за місцем проживання дитини (може бути вписана у довідку за формою 079/о).
  Бронювання online

Забронювати місце можна заповнивши відповідну форму на сайті (див. нижче), або ж зателефонувавши за телефоном 066 43-777-86 (Вайбер, Телеграм) чи 068 791-74-75.

Дитина
Батьки чи родичі
Не обов'язково, можна надіслати пізніше, або привезти на заїзд