Custom Menu
Latest From Our Blog
 

З вікна затишного кафе видно вхід до Південного вокзалу, звідки, вже за кілька годин, зефірята третьої зміни вирушать у неймовірну подорож до нових вражень, позитивних емоцій та нескінченного спілкування, але перед моїми очима миттєвості другої зміни «Аніме Синевир»…

З-поміж цих миттєвостей були звичні – великі ігри, студії, тренінги, дискотеки; були особливі – басейн, аквапарк, команди з їх девізами та вожатими, подорож у потязі; були й унікальні – це неповторні творчі постановки та фантастична зефірівська атмосфера, де кожна дитина відчуває себе у безпеці, комфортно та спокійно.

Нам намагалася завадити погода, але ми вигадали способи проводити цікаві заходи навіть у приміщенні; нам намагалася завадити відсутність нормального зв’язку та інтернету, але ми все одно провели дві унікальні Мафії «Таємниці Йокогами», написані спеціально для шанувальників аніме; вітер ламав наш баннер, але ми все одно виступали і демонстрували свої неперевершені акторські здібності (уточнимо, баннер падав до виступів дітей, коли нікого поруч не було. Ми його укріпили і падінь більше не було).

А ще ми допомагали армії. Цього разу ми вирішили передати кошти волонтерам не всеукраїнського, а місцевого рівня, які також багато роблять, наближаючи нашу спільну перемогу. Окрім того, тих, кому ми відправили гроші, ми знаємо особисто і не маємо жодних сумнівів в їх чесності та надійності!

Ми вже в очікуванні третьої зміни, вона точно має бути фантастичною! Проте, прямо зараз, ми запрошуємо переглянути на нашому YouTube-каналі відео виступів зефірят. Особливо, лист додому, який завжди виходить трохи ліричним і душевним. А загалом, завдяки подорожі ноутбука по маршруту Карпати – Київ, відео з другої зміни вже аж чотири!

Дякую усім зефірятам за неповторні та фантастичні дванадцять днів! Ви унікальні діти! Дякую батькам, за те, що у таких складних умовах Вам вдається зберігати дитинство для Ваших дітей! Сподіваюсь, що ми трішки Вам у цьому допомогли! До нових зустрічей у безпечному місці щасливих дітей – «Зефірі»!

З повагою, керівник
Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір»
Олександр Сватенков