Custom Menu
Latest From Our Blog
 

П’ять причин приїхати у «Зефір» цього літа

Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» у Карпатах розпочнеться 18 червня зміною «Гаррі Поттер у школі мольфарів» і триватиме протягом усього літа. Чому варто приїхати до нас?

По-перше, відпочинок дітей у Закарпатті – це безпечно.

Санаторій «Карпати», де буде розташований «Зефір», захований у горах і долині річки Латориця, у кількох кілометрах від найближчого населеного пункту і у 18 км від Мукачево – найближчого більш-менш великого міста. У корпусах обладнані укриття на випадок повітряної тривоги, протипожежна система, територія огороджена та цілодобово охороняється. У корпусі, де проживатимуть діти, постійно працює медпункт з черговим лікарем.

По-друге, дитячий табір у Закарпатті – це оздоровлення.

«Зефір» цього літа – це не просто Карпати. Табір розташується у мальовничому лісопарку в урочищі Берегвар. Повітря Карпат, кришталево чиста вода з гірського джерела, басейн! Страви у їдальні готуються з продуктів від місцевих фермерських господарств.

По-третє, «Дитячий табір Зефір» – це команда професіоналів.

За шість років роботи ми зібрали гарну команду педагогів, яка готова перетворити відпочинок на цікаву та безпечну подорож у світ дитинства!

По-четверте, «Дитячий табір Зефір» у Карпатах – це насичена, активна, змістовна, цікава для дітей програма та комфортні умови проживання.

Протягом зміни зефірята житимуть у 2-місних номерах з усіма зручностями (душ, туалет, холодильник, телевізор – у номері). Гаряча та холодна вода – цілодобово. Територія площею близько 40 га дозволяє організовувати різноманітні заходи та активності. Майстер-класи та студії, квести та активні ігри на свіжому повітрі, спортивні змагання та інтелектуальні ігри, дискотеки та кінопокази, конкурсні програми та творчі постановки, тренінги та багато-багато іншого гармонійно поєднанні у програмі кожної зміни з урахуванням контингенту дітей та її тематики.

По-п’яте, велика кількість різноманітних акцій та знижок.

Зокрема, на І-у та ІІ-у зміну можна приїхати зі знижкою, яку діти заробили своїм навчанням у школі протягом навчального року. Залишаються в силі наші традиційні акції – «Приведи друга», «Зефірна сімейка», «Почесний зефірівець» та «Вітаємо!». Окрім того, для дітей військовослужбовців Збройних Сил України ми пропонуємо знижку 1000 грн. по програмі «Захисник».

Також зазначимо, що 300 грн. з кожної путівки ми направимо на підтримку ЗСУ, про що обов’язково прозвітуємося у наших соціальних мережах сторінках у Facebook, Instagram та Тelegram-каналі.

Ще одним приємним нововведенням є те, що, якщо дитина приїжджає на дві чи три зміни поспіль, то додому їхати не обов’язково – можна залишитись, оплативши дні перезмінки окремо. Вожаті, які залишаться у санаторії, доглянуть за зефірятами, а у пральні, яка розташована у корпусі, можна за невеликі гроші випрати усі речі.

Отже, «Зефір» залишається на мапі дитячого відпочинку України! Ми змінили локацію, проте, наші принципи, програма та атмосфера залишаються незмінними. Ми, навіть в умовах війни, зробимо відпочинок дитини цікавим, змістовним, веселим, радісним та, найголовніше, безпечним! Чекаємо!

Детальніше про літні зміни можна прочитати на відповідній сторінці нашого сайту: https://zefir-camp.com.ua/lito/

Або можете забронювати онлайн, скориставшись формою нижче, чи за телефонами 066 43-777-86 (Вайбер, Телеграм); 068 791-74-75.

Дитина
Батьки чи родичі
Не обов'язково, можна надіслати пізніше, або привезти на заїзд