Custom Menu
Latest From Our Blog
 

Як ми святкували День народження Зефіру!

З чим у вас асоціюється День народження? Мабуть, з гарною компанією друзів, позитивним настроєм, розвагами, сміхом і, звичайно ж, тортом зі свічками. Якщо так, то ви легко можете уявити як пройшов четвертий День народження Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір»!

Протягом цих кількох днів ми грали у великі та інтелектуальні ігри, брали участь у конкурсних програмах та запалювали на дискотеках, згадували яскраві моменти з попередніх змін та планували майбутнє, знімали цікаві відео та робили креативні фото – одним словом, фантастично провели час! Окрім того, особливі спогади у зефірят має залишити святковий салют, який ми влаштували ввечері суботи.

Дивлячись на дітей, які провели з нами цей вікенд, можемо сказати, що Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» залишається вірним своїм педагогічним принципам – були діти, які, не дивлячись ні на що, відпочивають з нами вже протягом чотирьох років!.. Що Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» – залишається цікавою для дітей будь-якого віку – були і 7-ми, і 15-тирічні зефірята!.. Що Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» – залишається! Отак просто – «залишається» і буде й надалі, попри усі негаразди та реформи, створювати місце щасливих дітей!

Наш четвертий День народження – вже частина літопису Зефіру, яка залишиться яскравим спогадом у нашій пам’яті та на фотографіях. Попереду весняні ЕКО канікули – унікальна зміна, під час якої ми не лише поплаваємо у басейні, пограємо у великі ігри, потанцюємо на дискотеках, а й обговоримо важливі екологічні проблеми та посадимо справжнісінькі дерева, які будуть рости разом з дітьми! Приєднуйтесь!