Custom Menu
Latest From Our Blog
 

Екскурсія по новому “Зефіру”

Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» змінила прописку – тепер ми у сонячному Закарпатті, у санаторії «Карпати»! Проте, наші принципи та правила, які за п’ять років дозволили нам стати другою домівкою для багатьох дітей, залишаються незмінними. Ми залишаємося активними, різноманітними, уважними, турботливими, відкритими та чесними. Саме тому, перше, що ми зробили, після підписання договору, була відеоекскурсія в реальному часі з використанням платформи Zoom.

Разом з дітьми та батьками ми відвідали кімнати та санвузли, коридори та холи, прогулялися чарівною територією санаторію. Ми зазирнули у кожну шпаринку, вийшли на балкони, побачили чарівну природу Закарпаття, дендропарк, сакури, «Джерело краси», палац Шенбурна, який знаходиться на території «Карпат» та багато іншого.

Учасники віртуальної екскурсії залишились задоволеними побаченим. Зокрема, затишком кімнат, просторістю холів, неповторністю природи та іншим побаченим і почутим, адже усі мали можливість задати запитання та почути розгорнуті відповіді. Думаю, що ми повторимо таку екскурсію на початку червня, про що обов’язково повідомимо у наших соціальних мережах та телеграм-каналі. Приєднуйтесь!