Custom Menu
Latest From Our Blog
 

Департамент молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Дитячий оздоровчий табір «Карпати» та Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» запрошують дітей з міста Києва відпочити за безоплатними путівками до найбезпечнішого куточка нашої країни – сонячного Закарпаття!

За 21 день зміни ми будемо проживати у двомісних номерах зі зручностями, їсти п’ять разів на день, займатись на студіях, купатись у критому теплому басейні, створювати творчі номери та постановки, бігати головоломними квестами, перемагати у конкурсних програмах, а ще веселитись, спілкуватись, дружити, відпочивати та розважатись!

Наголосимо на тому, що відпочинок повністю безкоштовний, Ви сплачуєте лише за дорогу «туди і назад»!

  Графік заїздів
 • тема зміни дати проведення
  1-й заїзд Легенди Карпат 05.02 – 25.02
  2-й заїзд Доброго вечора, ми з України 15.02 – 07.03
  3-й заїзд Діти вільної країни 27.02 – 19.03
  4-й заїзд Світове турне 09.03 – 29.03

Сімейна атмосфера, індивідуальний підхід, досвідчені вожаті, різноманітна програма з квестами, конкурсами, дискотеками, купанням у критому басейні – усе це та багато іншого очікують на дітей протягом усіх чотирьох заїздів! А ще – світло майже без відключень, теплі комфортні двомісні номери зі зручностями, цілодобовим гарячим та холодним водопостачанням.

  База відпочинку дітей

Санаторій «Карпати» – один з кращих санаторіїв Закарпаття, розташований у мальовничому лісопарку урочища Берегвар, у долині ріки Латориця. Прикрасою санаторію є старовинний палац графа Фрідріха Шенборна кінця ХІХ століття. Палац оточений чудовим дендропарком із декоративним озером у центрі.

Діти розміщатимуться у спальному корпусі №1, у двомісних номерах з усіма побутовими зручностями (санвузол з гарячою та холодною водою, холодильник, телевізор тощо). У ДОТ «Карпати» є басейн, де діти протягом зміни матимуть можливість купатись.

Санаторій розташований на відстані 1 км від залізничної станції «Карпати» та автобусної зупинки на трасі Київ-Чоп.

  Типовий розпорядок дня:

Розпорядок дня складено відповідно до сучасних досягнень педагогічної науки, з урахуванням психологічних та фізичних особливостей дітей. Ранковий блок присвячений навчанню та розвитку дитини на студіях, гуртках та секціях. Денний блок включає в себе рухливі та інтелектуальні ігри, а також спортивні змагання. Вечірній блок включає заходи спрямовані на творчий розвиток дитини. В залежності від організаційних чи погодних умов, контингенту дітей, розпорядок дня може бути змінений чи скорегований.

8-30 Підйом
9-00 Сніданок
9-30 Прогулянка на свіжому повітрі
11-00 Студії / Купання в басейні / Ігри та розваги
13-30 Обід
14-00 Час для відпочинку та спілкування
16-00 Полуденок
16-20 Прогулянка на свіжому повітрі
17-00 Інтелектуальні ігри / Змагання / Студії
18-30 Вечеря
19-00 Підготовка до вечірньої програми
20-00 Вечірня шоу-програма
21-00 Дискотека
22-00 Вечірні посиденьки та Друга вечеря
22-30 Відбій
  Зворотній зв'язок

Зворотній зв’язок з батьками протягом зміни забезпечується шляхом створення окремої групи у Telegram, куди будуть запрошені усі батьки.

  Команда фахівців

Протягом усієї програми з дітьми працюватимуть спеціалісти з вищою профільною освітою (соціальні педагоги, педагоги, психологи) та досвідом роботи у дитячих закладах оздоровлення і відпочинку, а також студенти педагогічних факультетів, які пройшли відповідну підготовку. Робота педагогічного колективу здійснюється під керівництвом кандидата педагогічних наук Сватенкова О.В. та кандидата психологічних наук Сватенкової Т.І.

  Вартість програми
 • дати проведення вартість
  1-а зміна 25.12 – 04.01 13 750 грн
  2-а зміна 06.01 – 16.01 13 750 грн
  3-я зміна 18.01 – 28.01 13 750 грн

Якщо дитина приїжджає на дві або три зміни, то на день перезмінки можна залишатись у “Зефірі” під супроводом вожатих, із забезпеченням харчування та анімаційної програми. Вартість дня перезмінки становить 1000 грн. і оплачується окремо від вартості зміни.

Умови оплати:

 • оплата здійснюється у безготівковій формі на розрахунковий рахунок організатора;
 • оплата може бути здійснена одним або кількома платежами (до початку заїзду);
 • оплата може бути здійснена профспілковою організацією.

До вартості входить:

 • проживання у двомісних номерах з усіма зручностями;
 • 5-ти разове харчування;
 • анімаційна програма, робота вожатих;
 • медичний супровід дитини протягом відпочинку.

До вартості не входить:

 • трансфер до санаторію «Карпати»
  Організація трансферу

Трансфер організовується централізовано залізничним транспортом із супроводом співробітників Програми відпочинку “Дитячий табір Зефір”. Орієнтовна вартість 1500 грн. (туди і назад).

Звертаємо Вашу увагу на те, що замовлення квитків на потяг здійснюється за 10-20 днів до початку зміни. Щодо заявок, які надійшли після оформлення квитків, організація централізованого трансферу здійснюється по можливості.

Також, трансфер може бути здійснений самостійно за адресою: Карпати, 1, Мукачівський район, Закарпатська область (18 км не доїжджаючи до міста Мукачево по трассі М06 Київ-Чоп).

  Акційні пропозиції та програми лояльності

Акційні пропозиції та програми лояльності не сумуються – ви можете скористатися лише однією із запропонованих

Трансфер у подарунок

При оплаті двох поспіль змін зимових канікул ми даруємо трансфер (туди і назад), а це - 1500 грн.!

Раннє бронювання

Оплатіть одну, дві або три зміни зимових канікул Програми відпочинку ``Дитячий табір Зефір`` у Карпатах до 1-го грудня (включно) зі знижкою 750 грн.

Приведи друга

Знижка нараховується лише за друзів, які ніколи не відпочивали у ``Зефірі``. Знижка для дитини, яка ``приводить друзів`` вираховується за формулою n*500 грн. 00 коп., де n - кількість ``приведених`` друзів.

Зефірна сімейка

Якщо на одну зміну їдуть рідні брати чи сестри, то вартість послуг організації Курсу за програмою «Дитячий табір Зефір» для них зменшується на 250 грн.

Дні перезмінки у подарунок!

Дітям, які завітають до нас на усі три зимові зміни ми даруємо два дні перезмінки, а це - 2000 грн.!

Вітаємо!

Дана програма лояльнсті - це наш маленький подарунок для дітей, чий день народження припадає на дати проведення зміни. Розмір знижки - 500 грн.

Почесний Зефірівець

Отримайте одноразову знижку за літні зміни у ``Зефірі``, яка становить n*1%, де n - кількість літніх змін 2022 року, які дитина відпочивала у нас! Наприклад, якщо дитина була у нас 2 зміни, то отримає знижку 2% (274 грн.)

Захисник

Ми пишаємося захисниками нашої рідної країни і тому надаємо знижку 750 грн. для дітей військових ЗСУ. Нехай це буде наш маленький внесок у спільну перемогу!

  Необхідні довідки та копії документів

Звертаємо Вашу увагу на те, що без вказаних довідок дитина не буде прийнята до Програми відпочинку “Дитячий табір Зефір”. Тому просимо потурбуватись про їх оформлення. Це питання безпеки всіх дітей!

 • Копія свідоцтва про народження дитини;
 • Копія довідки про щеплення;
 • Медичний огляд дитини, враховуючи військовий стан, ми забезпечуємо по приїзді у санаторій “Карпати”.
  Бронювання online

Забронювати місце можна заповнивши відповідну форму на сайті (див. нижче), або ж зателефонувавши за телефоном 066 43-777-86 (Вайбер, Телеграм) чи 068 791-74-75.

Дитина
Батьки чи родичі
Не обов'язково, можна надіслати пізніше, або привезти на заїзд