Custom Menu
Latest From Our Blog
 

Третина першої зміни Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір» у Карпатах вже промайнула, залишивши по собі більше двох сотень фотографій на нашій сторінці на Facebook, приємні спогади, новий досвід та враження.

Що нам вдалося за ці дні? У першу чергу варто згадати команди – Гріфіндор, Рейвенкло та Хафлпаф. Зефірята за цей час здружилися та навчилися взаємодіяти між собою. На нашу думку, це сталося, багато в чому, завдяки програмі психологічних тренінгів, які ми проводимо для дітей на кожній зміні. Під час цих занять діти знайомляться з особливостями життя у «Зефірі», дізнаються більше про своїх нових друзів, навчаються працювати в команді та поважати один одного. До речі, невеличкий фрагмент такого тренінгу можна переглянути на нашому YouTube-каналі.

Окрім того, зефірята відчули драйв та смак великих ігор. Щоразу вони проходять у запеклій боротьбі, але на зміну азарту все більше з’являється тактики і командної роботи – наради стали невід’ємним атрибутом великих ігор останніх днів.

Також не можемо не сказати про те, що ми у своїй роботі повернулися до практики творчих постановок. Спільна робота над сценарієм та фонограмою, репетиції та підготовка реквізиту ще більше згуртовують зефірят і дарують їм яскраві враження та позитивні емоції.

Зокрема, вони вже підготували та показали нам шикарні постановки під час заходу «Доброго вечора, ми з України!». Номер кожної команди був пов’язаний з тематикою зміни, саме тому, у них було багато магії, перевтілень, а також гумору та глибокого змісту. Молодші отримали перший досвід подібного ґатунку, старші – змогли проявити свої таланти та креативність! Найближчими днями ми обов’язково підготуємо відеозвіт про цей захід та викладемо його на нашому YouTube-каналі.

Попереду ще багато-багато всього! Усі діти і ми в очікуванні відкриття басейну та поїздки до аквапарку. Команди вже працюють над створенням нових творчих шедеврів на тему «Лист додому». Вже зовсім скоро до нас приїдуть подарунки, які ми вручимо зефірятам наприкінці зміни. Далі буде!

Ну а тих, хто не встиг до нас приєднатися на першу зміну, ми запрошуємо на наступні! Найближча стартує вже 2-го липня. Детальну інформацію про тематику, програму, вартість, знижки і трансфер Ви можете переглянути на відповідній сторінці нашого сайту: https://zefir-camp.com.ua/lito/