Custom Menu
Latest From Our Blog
 

Літо 2022 року у «Дитячому таборі Зефір» буде надзвичайним! Тому і акції на відпочинок дітей у Карпатах у нас не зовсім стандартні. Як завжди, поруч з постійнодіючими акціями («Приведи друга», «Вітаємо», «Зефірна сімейка», «Почесний Зефірівець», «Захисник») ми пропонуємо акцію «Раннє бронювання», яке дає можливість оплатити зі знижкою літній відпочинок дитини у Карпатах!

Цього року акція «Раннє бронювання» діє аж до 1-го червня включно! Проте, знижки, які пропонуються залежать від зміни, на яку Ви плануєте приїхати. Зокрема:

Нагадаємо, що скористатись даною знижкою можна лише до 1-го червня, вона не поєднується з іншими акційними пропозиціями, проте, оплатити зі знижкою можна хоч і усі п’ять змін!

«Дитячий табір Зефір» у Карпатах – це безпечний, цікавий та корисний відпочинок, який подарує дитині гарні спогади на весь рік! Прочитати детальніше про літній відпочинок можна на відповідній сторінці нашого сайту: https://zefir-camp.com.ua/lito/ Або просто забронюйте місце, скориставшись формою нижче:

Дитина
Батьки чи родичі
Не обов'язково, можна надіслати пізніше, або привезти на заїзд