Custom Menu
Latest From Our Blog
 

Скоро Зимові канікули!

Вітаємо! Для когось вже з 10-00 завтрашнього дня, а для когось за кілька днів, почнуться Зимові канікули у «Зефірі»! Саме тому, ми хотіли б нагадати про деякі важливі моменти, пов’язані з організацією гарного і змістовного відпочинку для Вашої дитини!

Якщо з тих чи інших причин Ви не приїдете, просимо повідомити нас про це завчасно.

По-перше, ми переїхали на нову базу. Тепер Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» знаходиться на Базі відпочинку «Політехнік» за адресою: СОСНОВИЙ БІР, 5, ГЛІБІВКА, КИЇВСЬКА ОБЛ., 07333.

Дорога почищена, їхати майже увесь час прямо і лише у селищі Димер треба повернути праворуч за магазином «Фора».

Якщо Ви плануєте добиратись громадським транспортом, то зателефонуйте нам і ми узгодимо, як це зробити найкраще та найзручніше.

По-друге, медичні довідки – потрібні. На зміні буде працювати медичний працівник, будемо слідкувати за самопочуттям дітей, вимірювати температуру та робити усе можливе для збереження їх здоров’я. У той же час, усі наші зусилля будуть марними, якщо Ви привезете «майже здорову» або «майже вилікувану» дитину. Просимо поставитись до цього відповідально.

Окрім медичних довідок, також візьміть із собою на заїзд два договори (із заповненими паспортними даними, щоб прискорити процес оформлення) та копію свідоцтва про народження дитини. Якщо з якихось причин Ви не отримали від нас договору, то він прикріплений нижче. До речі, там же є і інфо-лист зі списком речей, які ми радимо покласти дитині у сумку.

По-третє, рушники – потрібні. На відміну від «Жовтня», на Базі «Політехнік» рушники НЕ видаються, тому, прочитавши цю інформацію, покладіть дитині у сумку два рушники =)

По-четверте, у кімнатах тепло. Тому, акція «Домашнє тепло» втрачає свій сенс. У той же час, якщо у Вас є місце в автомобілі і Ви візьмете обігрівач «про всяк випадок», ми виконаємо її умови =)

Зазначимо також, що на території бази немає магазину, тому гроші дітям не потрібні, а смаколиків краще брати з запасом =) Усі фото та відеоматеріали є безкоштовними та будуть розташовуватись на наших сторінках у соціальних мережах – Facebook, Instagram та YouTube.

Щодо питання забезпечення водою. У нас є і бутильована вода і вода в кулерах. Бажано мати із собою фітнес-пляшку для того, щоб набирати воду.

Сподіваємось, ця інформація була корисною. Ми вже на базі і готові організовувати, можливо, найкраще новорічне свято для Вашої дитини! Чекаємо!