Custom Menu
Latest From Our Blog
 

 

Дводенний тренінг «Time to Learn» – підсумки

15-16 травня на базі наших добрих друзів Санаторію «Жовтень» ми провели дводенний тренінг психологічної студії «Альтернатива», який підсумував її роботу протягом другого півріччя та підвів риску під річною роботою студії.

Протягом цих двох днів було усе, що є візитівкою «Альтернативи», як комплексної програми розвитку особистісного потенціалу підлітків – корисна інформація, змістовні ігри, цікаві запитання, позитивний настрій та, звичайно ж, безпосередня комунікація на актуальні для сучасної молоді теми.

У загальному, друге півріччя було присвячене розвитку лідерських якостей, організаторських здібностей, self-менеджменту та креативності учасників занять студії «Альтернатива». Звичайно ж, свій відбиток на хід роботи наклала пандемія, але, вважаємо, що постійні учасники отримали той результат, заради якого щонеділі відвідували тренінги.

Власне під час дводенного тренінгу, учасникам найбільше сподобались завдання на креативність – нестандартні задачі, імпровізації. Окрім того, вони точно запам’ятають перегляд кінофільму та подальше його обговорення, яке було присвячене не лише побаченому, а й охопило набагато більше питань, які турбують сучасних підлітків.

Цікавість викликала також робота з визначенням привабливих сфер майбутньої професійної діяльності. Учасники не лише жваво обговорювали результати, але й висловлювали думки щодо можливих професій в межах певних напрямів.

Загалом, хочемо сказати, що вже цього літа ми повернемо у програму роботи «Дитячого табору Зефір» психологічні профілі особистості та взагалі підсилимо психологічну складову. Ми бачимо в цьому сенс, адже дистанційне навчання та соціальна ізоляція мали дуже негативний вплив на психосоціальний розвиток дітей.

Окрім того, вже у жовтні ми стартуємо новий рік роботи психологічної студії «Альтернатива». Запрошуємо усіх бажаючих віком від 12 років. Ми вже вкотре модифікуємо програму роботи, тому на тренінгах буде цікаво як новачкам, так і тим, хто вже відвідував заняття!

Фотозвіт про захід можна переглянути на нашій сторінці у Facebook, а невеличке відео – на нашому YouTube-каналі.