Custom Menu
Latest From Our Blog
 

З 25 грудня по 28 січня Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» запрошує дітей від 7 до 16 років на зимові канікули! У нас буде цілих три зміни, кожна з яких буде унікальною та неповторною, зі своїми особливостями та фішками! Але є три особливі причини приїхати до нас цієї зими!

По-перше, у санаторії «Карпати», де ми розташовуємось НЕ відключають світло, опалення та водопостачання! Так-так, усе правильно. Навіть у такий складний час санаторій цілодобово забезпечений електроенергією, теплом і водою. Тож, якщо Ви турбувались за побутовий комфорт дітей протягом відпочинку, то усе гаразд.

По-друге, поїдка на термальні джерела Косино чи до аквапарку. Приємним подарунком для кожної дитини у «Зефірі» під час зимових канікул буде поїздка на термальні джерела Берегово, або до аквапарку «Карпатія», у Мукачево.

Протягом літа ми кожної зміни їздили до аквапарку і невеличкі відеозвіти про ці поїздки можна переглянути на нашому YouTube-каналі.

Якщо ж з аквапарком не вийде, ми маємо чудовий варіант – поїздка до Берегово на термальні джерела. Ми вже були там восени і усім дуже сподобалось! Окрім того, це ще й дуже корисно для здоров’я!

По-третє, велика кількість акційних пропозицій та програм лояльності! Окрім таких звичних програм як:

  • «Приведи друга» (знижка 500 грн. за нових друзів «Зефір»);
  • «Вітаємо!» (знижка 500 грн. для іменинників);
  • «Зефірна сімейка» (знижка 250 грн. для кожної дитини з однієї сім’ї);
  • «Захисник» (знижка 750 грн. для дітей наших захисників та захисниць, які зараз боронять нашу Батьківщину);
  • «Почесний Зефірівець» (знижка 1% від вартості зміни за кожну літню зміну 2022 року),

ми також пропонуємо дві нові, а саме:

  • «Трансфер у подарунок» – при оплаті двох поспіль змін зимових канікул у «Зефірі» ми даруємо безкоштовний трансфер «туди і назад», таким чином знижка становитиме близько 1500 грн.!
  • «Перезмінки у подарунок» – при оплаті усіх трьох змін зимових канікул ми даруємо два дні між змінами, таким чином знижка становитиме 2000 грн.!

Проте, звичайно ж, причин приїхати до «Зефіру» взимку набагато більше! Це і дружня сімейна атмосфера, і цікава та змістовна програма кожного дня, і уважні та турботливі вожаті, і комфортні двомісні номери, і чудова природа Закарпаття та багато-багато інших. Тож, чекаємо!

Забронювати можна за допомогою спеціальної форми, яка розташована нижче, або ж за телефонами 066 43-777-86 (вайбер, телеграм), 068 791-74-75.

Дитина
Батьки чи родичі
Не обов'язково, можна надіслати пізніше, або привезти на заїзд