Custom Menu
Latest From Our Blog
 

Скоро Зимові канікули!

26 грудня Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» продовжує сезон зефіру в шоколаді і запрошує на зимові канікули! Дві семиденні зміни – Новорічна (26.12 – 01.01) та Різдвяна (02.01 – 08.01), а також Табір вихідного дня «Новорічна вечірка» (30.12 – 01.01). Улюблені та нові ігри, емоційні вечірки, традиційні відеопривітання та різдвяний відеокліп, салют, басейн, олів’є і, звичайно ж, шоколад! Цього разу – білий! Перше питання, яке виникає – а чим же вони відрізняються? Усе просто!

Новорічна зміна – це суцільна підготовка та святкування Нового року! Усе, що ми робимо під час зміни так чи інакше пов’язано з цим святом. Ми знімаємо відеопривітання, де кожен може сказати своїм батькам, друзям, рідним та близьким людям найтепліші та найприємніші слова, або – підійти з гумором і нажартувати на рік уперед! Вечірки, мафії, квести, інтелектуальні ігри – усі пов’язані з новорічною тематикою. Окрім того, ми створюємо не лише новорічний настрій, а й новорічний простір – прикрашаємо кімнати та холи, встановлюємо ялинку та робимо фотозону, продумуємо костюми для новорічної вечірки тощо. А завершується Новорічна зміна, звичайно ж, святкуванням Нового 2022 року із салютом, олів’є, канапками, дитячим шампанським та дискотекою до 1-ї години ночі! І про шоколадний фонтан не забувайте!

Бажаєте долучитись до цього новорічного шаленства – переходьте за покликанням та бронюйте місця на Новорічну зміну з 26 грудня по 1 січня!

Новорічна вечірка – це для вічно зайнятих репетиторами, гуртками, секціями, змаганнями, олімпіадами дітей, у яких не дуже є час на те, щоб його гаяти у «Зефірі», але є бажання і можливість фантастично зустріти Новий рік, поринувши в атмосферу «Дитячого табору Зефір». Часу з нами, звичайно ж, ви проведете менше, але салют з хардбасом не пропустите! Окрім того – подарунки, «несолодкий стіл», шоколадний фонтан, драйвові вечірки, позитивна атмосфера, море спілкування – одним словом, усе, що потрібно для незабутнього свята!

Переходьте за покликанням та приєднуйтесь до нас після 16-00 30 грудня і проведіть незабутні святкові дні у колі друзів під час Табору вихідного дня «Новорічна Party»!

Різдвяна зміна проникнута теплом свята, якому присвячена ця зміна. Тут панує сімейна атмосфера, усе спокійно та неквапливо, по-дружньому та щиро. Проте, ми встигнемо поплавати у басейні, пограти у нові та знайомі великі і не дуже ігри, пометикуємо у детективних різдвяних «Майстрах маркетингу», побешкетуємо під час феєричних вечірок та запальних дискотек!

Завітайте на сторінку Різдвяної зміни, забронюйте місце та приєднуйтесь до нашого товариства з 2-го по 8-е січня нового 2022 року!

Про що ще варто сказати? Мабуть, про знижки! Ми пропонуємо аж шість варіантів – традиційне раннє бронювання до 1-го грудня включно (500 грн.), «Зефірну сімейку» (200 грн. для дітей з однієї сім’ї), «Приведи друга» (400 грн.), «Захисник» (400 грн. для дітей учасників бойових дій), «Іменинник» (400 грн. для тих, чий День народження припадає на зміну) та «Випусник» (2% знижки за кожну літню зміну для тих, хто раніше ще не встиг скористатися такою знижкою).

Окрім традиційних, на Зимові канікули ми пропонуємо знижку 800 грн. для дітей, які приїдуть до нас і на Новорічну, і на Різдвяну зміну, а також акцію «Домашнє тепло» – 200 грн. знижки для тих, хто привезе із собою на зміну масляний обігрівач чи керамічну панель із функцією «Захист від перегріву». Чому?

В кімнатах є опалення, температура 18-20 градусів, але діти люблять, коли тепліше. Тому, вожатим доводиться багато бігати, щоб догріти десять, а то і більше, кімнат до стану «комфортно у футболці» сімома «дуйчиками» =) Ми цінуємо наших вожатих, тому і пропонуємо таку акцію, щоб у кожного в кімнаті було тепло, як вдома!

Тож обирайте зручні дати чи зміни і до зустрічі у дружньому колі Програми відпочинку «Дитячий табір Зефір»!

Дитина
Батьки чи родичі
Не обов'язково, можна надіслати пізніше, або привезти на заїзд